حواشی سلبریتی ها

قد و وزن نیکا فلاحی + لیست دوست پسرهای او در ترکیه و ایران

نیکا فلاحی یکی از تیک تاکرهای ایرانی است او کارش را از پارک های تهران و تولید دابسمش با اکیپ دوستانش شروع کرد.

فهرست مطالب پنهان
نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی کیست؟

قطعا برای یک بار هم شده نام نیکا فلاحی را شنیده اید، از بیوگرافی این تیک تاکر می توان گفت که او یکی از بلاگر ها و تیک تاکر و اینفلوئنسر های ایرانی است. او کار خود را با اکیپ دوستانه اش که در این اکیپ افرادی مثل: رضا لئو، متین، محمد، نگین فضلی، امید و امیر روز نام برد. او با نام مستعار آوین در اینستاگرام فعال است و با این کلیپ ها حدود دو میلیون فالوور دارد.

Nika Fallahi معروف آوین در 4 شهریور 1381 در تهران به دنیا آمد و سن نیکا فلاحی 19 سال است. او گفته است که در رشته تئاتر تحصیل کرده و استقلالی، طرفدار دو آتیشه آبی پوشان است. این اینفلوئنسر در ایران با دیانا صمیمی بود و رابطه خوبی باهم داشتند، دیانا نیز در اینستاگرام فعالیت دارد و عضو همین اکیپ است. نیکا از وقتی که به ترکیه مهاجرت کرد با دوستان در ایران اش رابطه نزدیکی ندارد و فقط با محمد روشنفکر و امیر روز در ارتباط است. که به تازگی با روشنفکر هم قطع رابطه کرده است.

نیکا فلاحی در ایران

نیکا فلاحی کار خودش را از قبل مهاجرتش به ترکیه و زمانی که در ایران بود، آغاز کرد. او در ایران مدتی با افرادی مثل ارسلان کاشی، دیانا رحیمی، پانیذ کرمی، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس اقدام به ساخت و انتشار ویدئوهای طنز در اینستاگرام مشغول بود. اما او از جمله فعالان در شبکه اجتماعی اینستاگرام بود که چند سال پیش با یکی از افراد اکیپ خود یعنی محمد روشنفکر به ترکیه مهاجرت کرد.

از جمله محبوب ترین ویدئوهای نیکا، زمانی که در ایران بود، آن هایی بود که در پارک همراه با اکیپ خود می ساخت. اگر به تازگی به دنبال کنندگان این بلاگر اضافه شده اید، می توانید با جستجوی ویدئوهای قدیمی پارکی نیکا فلاحی، آن ها را مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید فعالیت های پرطرفدار این بلاگر جوان، زمانی که در ایران بود را ببیند. در واقع در آن زمان تمام کاربران اینستاگرام او را با ویدئوهایی که با موضوعات طنز در پارک می ساخت، می شناختند.

نیکا دو سال است که ایران را ترک کرده و مهاجرت کرده است. وقتی از او در مورد برگشت به ایران سوال شده بود، او گفت که خواسته واقعی ام بازگشت به ایران است و چه کسی دوست ندارد در کشور خودش کار و زندگی کند. اما این بازگشت در صورتی خوب است که برایم آرامش و حال خوب به همراه داشته باشد. چیزی که با توجه به فعالیت های او در حال حاضر امکان پذیر نیست.

آدرس اینستاگرامی نیکا فلاحی چیست؟

نیکا فلاحی اینستاگرام با آیدی فعالیت می کند و افراد زیادی او را دنبال می کنند که اکثر این دنبال کننده ها نوجوان ها هستند. نیکا در پیج خود در بیوگرافی خود جمله تابع قوانین اسلامی را نوشته است. نیکا در پیج قبلی خود دنبال کننده زیادی داشت ولی پیج او پاک شد و کلا از بین رفت او دوباره پیج شد و کار خود را مجدد شروع کرد که البته به این زودی به دو میلیون نمی رسد.

با صمیمی ترین دوست های نیکا بیشتر آشنا شوید

با صمیمی ترین دوست های نیکا بیشتر آشنا شوید

شاید تا یک سال پیش یکی از صمیمی ترین دوستان او، امیر روز بود. نیکا فلاحی و امیر روز چند سال پیش در کار ساختن کلیپ های طنز با هم مشارکت داشتند و همین همکاری منجر به ایجاد رابطه ای صمیمی و عاشقانه بین این دو نفر شد. رابطه ای که مدتی بعد به ازدواج نیکا با امیر روز انجامید و عکس های عروسی آن ها هنوز هم در فضای مجازی موجود است. اما رابطه نیکا فلاحی و همسرش امیر ادامه پیدا نکرد و این زوج حدود یک سال پیش از هم جدا شدند.

نیکا فلاحی در هر دوره زمانی دوستانی در کنار خودش داشته است و بیشتر ویدئوهایش را هم در کنار این دوستانش می سازد. اما این روزها نیکا فلاحی در ترکیه در کنار افرادی مثل مارال بیداربخت و جدیدا در کنار دنیا جهانبخت، دیده می شود. اما برای برخی کاربران این سوال به وجود آمده که در حال حاضر دوست صمیمی نیکا فلاحی کیست؟ خب بیائید با هم کمی بیشتر با دوستان صمیمی این بلاگر جوان آشنا شویم.

محمد روشنفکر

محمد روشنفکر یکی از دوستان قدیمی و صمیمی این بلاگر جوان است. این دو نفر از زمانی که در ایران بودند با هم در ساخت کلیپ های طنز همکاری می کردند. نیکا و محمد روشنفکر هر دو با هم ایران را به مقصد ترکیه ترک کردند. رابطه این دو نفر به قدری صمیمی بود که برخی کاربران گمان کردند این دو نفر با هم رابطه ای عاشقانه دارند. در حالی که آن ها فقط دو دوست بسیار صمیمی بودند.

دیانا رحیمی

دیانا هم از دوستان صمیمی نیکا فلاحی است و از ابتدای فعالیتش در تمام ویدئوهای او حضور داشت. آشنایی این دو دوست به واسطه فعالیتشان در اینستاگرام بود که کم کم منجر به دیدار و همکاری شان با یکدیگر شد. البته دیانا رحیمی هنوز در ایران زندگی می کند، اما رابطه دوستانه و صمیمی این دو نفر همچنان پابرجا است. تا جایی که دیانا گاهی برای دیدن دوستش نیکا پیش او می رود.

مارال بیداربخت

یکی از کسانی که به تازگی در بیشتر ویدئوهای منتشر شده توسط نیکا حضور دارد، مارال بیداربخت است. مارال یکی از بیوتی بلاگرهای ایرانی ساکن ترکیه است که در ابتدا با انتشار کلیپ های آموزش آرایش فانتزی در اینستاگرام مشهور شد. او دوست دختر علی پازنی عکاس ایرانی فعال در اینستاگرام است.

بررسی فعالیت نیکا فلاحی در یوتیوب

بررسی فعالیت نیکا فلاحی در یوتیوب

اگرچه نیکا در اینستاگرام بسیار فعال است و در حدود 5 میلیون هم فالوور دارد، اما او یک کانال هم در یوتیوب دارد. این بلاگر در یوتیوب بیشتر از 400 ویدئو منتشر کرده است. فعالیت او در یوتیوب شامل ویدئوهای طنزی است که با دوستانش می سازد. همچنین او چالش ها، ولاگ ها و ویدئوهایی با موضوعات مختلف را منتشر می کند.

کانال یوتیوب او را می توانید با جستجوی Nikafalahi در این شبکه اجتماعی پیدا کنید. تعداد سابسکرایب های او در یوتیوب 231 هزار است و ویدئوهایش بیشتر از 70 میلیون بازدید برایش داشته است. بازدید ویدئوهای او می تواند درآمد خوبی برایش داشته باشد و به همین دلیل او فعالیت نسبتا زیادی در یوتیوب دارد.

درآمد نیکا فلاحی از کجاست؟

درآمد نیکا فلاحی از کجاست؟

Nika Fallahi درآمد خود را از تبلیغات در پیج خود بدست می آورد و برای هر تبلیغ مبلغ زیادی می گیرد و بیشتر تبلیغات او درباره لوازم آرایشی و لباس است. او منبع درآمد دیگری ندارد و تحصیل نیز نمی کند، درس خود را زمانی که در ایران بود رها کرد و می گوید علاقه ای به درس ندارد.

دوست پسر نیکا فلاحی کیست؟

نیکا فلاحی اوایل با متین امینی که عضوی از اکیپ بود رابطه داشت ولی علنا آن را بیان نکرد، اما فیلمی از او و متین منتشر شد که دارای محتوای خوبی نبود. مدتی بعد او محمد روشنفکر به ترکیه مهاجرت کرد و شایعه شد که او با محمد ازدواج کرده است. نیکا این خبر را نقض کرد و گفت با کسی در رابطه نیست. حدود سه ماه پیش او خبر شروع رابطه خود را با امیر روز به همراه کلیپی که باهم ساخته بودن به حضور همه اعلام کرد و این خبر زیاد شوکه کننده نبود. اکثر فن های این دو نفر بو برده بودند از رابطه شان ولی نیکا می گفت ما فقط دوست هستیم و رابطه ای ندارند.

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا فلاحی در کدام کشور زندگی می کند؟

نیکا فلاحی در ترکیه زندگی می کند. او حدود یک سال پیش به همراه محمد روشنفکر مهاجرت کرد و دیگر حق برگشتن به ایران ندارد زیرا کشف حجاب کرد. این دو نفر در یکی از استوری های خود که در فرودگاه بود گفتند: هیچ کس از ترک وطن خوشحال نخواهد بود ولی برخی اتفاقات باعث مهاجرت ما شد، همه را دوست داریم و امیدواریم یه روز دوباره برگردیم و دور هم جمع شویم.

آن ها با هیچ کدام ار عضو اکیپ خداحافظی حضوری نکردند و بی مقدمه رفتند. بعد از رفتن نیکا فلاحی و محمد روشنفکر تعداد زیادی از اعضای اکیپ به آن ها اضاف شدند. مدتی بعد عسل ایزدیان رفت ترکیه و بعد مدتی بعد ارسلان کاشی نیز رفت که بعد مشخص شد به خاطر کنسرت رفته و دوباره باز می گردد. محمد روشنفکر نیز مدتی بعد به ایران بازگشت و گفت که برای همیشه نرفته بود و بیشتر برای سرگرمی بوده است.

نیکا فلاحی قبل عمل چه شکلی بود؟

نیکا عمل های زیادی داشته که می توان به عمل بینی، تزریق ژل در لب، لیفت ابرو و… اشاره کرد. او قبل عمل صورت بسیار ملیح تری داشت و البته به گفته بعضی ها قبل عمل هم زیبا بوده است و الان صورت خود را خراب کرده است. شکل لب های او مسخره مردم شده است و اکثر کسانی که به این اکیپ هیت می دهند، صورت او را مسخره می کنند و می گویند سن او بیشتر نشان داده می شود و باورشان نمی شود که او یک دهه هشتادی باشد.

آیا این تیک تاکر ازدواج کرده است؟

او با افراد بسیاری در ارتباط است اما تا به اکنون ازدواج نکرده است. خبر ازدواج این تیک تاکر در رسانه های بسیاری اعلام شد اما او تا به اکنون ازدواج نکرده است.

عکس های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

عکس های نیکا فلاحی را می توان در پیج اینستاگرامی اش و یوتیوب او مشاهده کرد. البته نیکا فن پیج های زیادی دارد که آن ها هم عکس های او را در پیج خود قرار می دهند و شما می توانید با یک سرچ ساده به این عکس ها دسترسی پیدا کنید. جالب است بدانید که Nika Fallahi ویکی پدیا نیز حضور دارد و در آن جا از او نام برده شده است.

نیکا فلاحی بدون آرایش چه شکلی است؟

نیکا فلاحی بدون آرایش چه شکلی است؟

این تیک تاکر بدون آرایش جلوی دوربین خیلی حاضر نمی شود و کمتر کسی او را بدون آرایش دیده است. حتی وقتی که امیر از او به قول خودش یهویی استوری می گیرد نیز او آرایش دارد.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

این تیک تاکر حاشیه های زیادی به دنبال خود داشته است که این حاشیه ها خوب هم نیستند. زمانی که در ایران زندگی می کرد شایعات روابط او با متین امینی و باقی افراد بود و دعوایی که در تهران اتفاق افتاد، سه نفر از اکیپ بازداشت شدند. و زمانی که مهاجرت کرد شایعه ازدواج او با محمد روشنفکر به بهانه مهاجرت و خبر زیادی در مورد Nika Fallahi و همسرش پخش شد، که این خبر ثابت نشد.

به تازگی خبر رابطه داشتن او با امیر روز بود که برای او بسیار حاشیه ساز شد و نیکا این خبر را تایید کرد و گفت که بسیار با امیر زندگی خوبی دارد و باهم زندگی می کنند. حاشیه دیگری که نیکا داشت، یکی از دوستان او استوری گذاشت از صفحه چت نیکا و شماره نیکا فلاحی منتشر شد و مزاحمت های زیادی برای او ایجاد شد. حاشیه جدیدی که از او منتشر شد حضور نیکا در موزیک ویدئو ساسی مانکن بود و خیلی جنجال به پا کرد.

یکی از حاشیه ها جدید او حضور در موزیک ویدئو حسین تهی می باشد. او به عنوان بازیگر اول نقش زن در موزیک ویدئو چطوری گل انتخاب شده بود و تنواست به بهترین نحو ممکن اجرا کند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با نیک فلاحی انجام شده است؟

در یوتیوب مصاحبه های برگزار می شد که مجری آن اکثرا یکی از بلاگر های اینستا بود. در این مصاحبه ها از روابط داخل اکیپ سوال می کردند و بیشتر حکم دورهمی جلوی دوربین را داشت. در این مصاحبه ها درباره زندگینامه نیکا فلاحی صحبت می شد و اکیپ نیکا فلاحی نیز حضور داشتند. بیشترین بازدید مصاحبه این اکیپ زمانی بود که آن ها در تهران دعوا کرده بودند و فیلم آن ها منتشر شد و بعد مشخص شد که دعوا بر سر دخترهای اکیپ بوده و کسی مزاحم آن ها شده است که آن ها توسط پلیس دستگیر شدند، مدتی بعد آن ها ازاد شدند.

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

نیکا فلاحی اهل کجاست؟

نیکا فلاحی اهل لر بختیاری است ولی در تهران متولد شد و در تهران نیز زندگی کرد. برخی فن های او به دنبال عکس مادر نیکا و عکس پدر نیکا فلاحی بودند ولی او هیچ عکس یا مطلب از خانواده خود منتشر نکرده است. برعکس اغلب فعالان اینستاگرام که از زندگی و خانواده خود مدام محتویات پخش می کنند نیکا اصلا این کار را نمی کند. به گفته بعضی ها خانواده او مخالف کار او هستند و دوست ندارند که نیکا بلاگر باشد.

برادر نیکا فلاحی نیز در کار دابسمش است؟

نیکا فلاحی یک برادر به نام پوریا دارد که از او بزرگ تر است و باهم رابطه خوبی دارند. برادر نیکا دابسمشی از خود بیرون نداده است و میلی به کارهای نیکا نداشته و ندارد. تنها عکسی که از او و برادرش منتشر شد عکسی بود که نیکا چادر به سر داشت و به گفته برادرش نیکا با چادر زیبا تر است.

دابسمش های نیکا فلاحی را در کجا ببینیم؟

دابسمش های این تیک تاکر را می توان در پیج شخصی او که به تازگی پاک شده و او پیج جدیدی ایجاد کرده است که شما با سرچ پیج نیکا فلاحی جدید می توانید آن را مشاهده کنید. و این دابسمش ها پیج فن های او نیز قرار دارد و بهتر است از گوگل پیج او را پیدا کنید چون پیج های زیادی به نام او وجود دارد . البته دابسمش های او در گوگل نیز یافت می شود.

قد و وزن نیکا فلاحی

قد و وزن نیکا فلاحی

یکی از چیزهایی که در مورد بیوگرافی نیکا فلاحی بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی است، سن، قد و وزن این بلاگر است. او متولد شهریور 1381 است و در حال حاضر 21 سال سن دارد. اما کسانی که او را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند، می دانند که قد نیکا فلاحی خیلی بلند نیست، او فقط 155 سانتی متر قد دارد. وزن نیکا فلاحی هم در حدود 50 تا 53 کیلوگرم است.

اما موضوع دیگری که در رابطه با خصوصیات ظاهری نیکا فلاحی بین کاربران فضای مجازی مطرح می شود، عمل های زیبایی است که او انجام داده است. نیکا فلاحی صورتی زیبا و پوستی سفید دارد، رنگ چشمانش عسلی و رنگ موهایش خرمایی است.

اما پشت زیبایی این اینستاگرامر، چند عمل زیبایی و تزریق وجود دارد و این چهره اورجینال او نیست. عمل هایی که خود نیکا به آن ها اعتراف کرده است، عمل زیبایی بینی، تزریق لب و کارهایی است که برای زیباتر شدن دندان هایش انجام داده است. عکس هایی در فضای مجازی از نیکا فلاحی قبل از عمل بینی او وجود دارد که در صورت تمایل می توانید مشاهده کنید.

بررسی همکاری های نیکا و دنیا جهانبخت

چند ماه پیش بود که نیکا در اینستاگرام خود دو عکس با دنیا جهانبخت منتشر کرد و نوشت یه خبراییه! اما او بعد از این پست، دیگرهیچ صحبتی در مورد این خبرها نکرد. هنوز هم برای کاربران و دنبال کنندگان او مشخص نشده است که همکاری نیکا فلاحی و دنیا جهانبخت در چه زمینه ای است.

سوالات متداول

 1. نیکا فلاحی ترکیه ساکن است؟

  نیکا در ترکیه زندگی می کند.

 2. رل نیکا فلاحی کیست؟

  رل او امیر روز است.

 3. نیکا فلاحی متولد چه سالی است؟

  او در چهارم شهریور 1381 به دنیا آمده است.

 4. نیکا فلاحی ازدواج کرده است.

  او با امیر روز رابطه دارد و ازدواج نکرده است.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا