موارد دیگر

دنیا جهانبخت کیست ؟ معرفی کامل به همراه عکس های در رفته دوست پسرهایش

دنیا جهانبخت یکی از سلبریتی های معروف ایران است که دیگر فقط به عنوان یک کاربر در این سایت فعالیت نمی کند و سال هاست که از صفحه اینستاگرامش در آمد نیز دارد. در آمد های او از اینستاگرام به میزان بسیار زیادی افزایش یافته است و به گونه ای نجومی می باشد که این پول در آوردن با تعداد دنبال کنند گان و فالوور های او در ارتباط مستقیم می باشد. هم همچنین مدیر سایت شرط بندی هات بت است.

دنیا جهانبخت در این سال های اخیر بسیار شخصیتی جنجالی داشته است و حواشی خیلی زیادی ایجاد کرده است که در چهره او در میان مردم مانند گذشته نمی باشد و از او به عنوان یکی از سیاست مدار ترین چهره های اینسنا یاد می شود. دنیا با ایجاد رابطه با افراد مشهور و معروف اینستاگرام و حواشی که به کمک آن ها می ساخت مردم بسیاری را به دگر خود جمع کرد که اغلب آن ها از روی کنجکاوی در زندگی پر سر و صدای دنیا او را دنبال کرده اند و دوست داشتند تا اخبار ریز و درشت روابط دنیا با پسر های مختلفی که در زندگی اش وارد می شدند و اغلب اشخاص معروف و سلبریتی نیز هستند، مطلع شوند. دنیا جهانبخت در ابتدا که هنوز به شهرت قابل قبولی در اینستاگرام دست پیدا نکرده بود با ساسی مانکن وارد رابطه شد.

فهرست مطالب پنهان
دنیا جهان بخت و پویان مختاری

بیوگرافی دنیا و ساسی مانکن

دنیا جهانبخت در ابتدای معروفیتش با ساسی مانکن در یکی از مهمانی های شبانه ای که ساسی در کردان تهران ترتیب داده بود آشنا شد و در آن زمان دنیا یکی از معروف ترین مدل های تهران بود و در بسیاری از ژورنال ها از او به عنوان مدل استفاده می شد و شخصیتی شناخته شده به حساب می آمد که جذابیت چهره و اندام او باعث شد تا ساسی به او پیشنهاد همکاری به عنوان بازیگر در یکی از موزیک ویدیو هایش را بدهد.

آن دو پس از این پیشنهاد بیشتر با هم آشنا شدند و به گفته دنیا جهانبخت وارد رابطه شده و به مدت دو سال با یکدیگر رابطه داشتند که البته این موضوع از طرف ساسی مانکن تایید نشده است اما به هنگام جدایی شان و بعد از این که دنیا جهانبخت خودکشی کرد یک پست از طرف ساسی منتشر شد که به خاطر پیام های بی شمار دنبال کنند گانش مجبور شده بود به موضوع خودکشی دنیا واکنش نشان دهد و گفته بود که این داستان ها همش دروغ و سر کاری است و او اصلا با دنیا رابطه نداشته است. این موضوع یکی از جنجالی ترین حاشیه های 2021 بود که می توانید برای اطلاعات بیشتر از لینکی کخه در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

بیوگرافی دنیا جهانبخت وهمسرش

بیوگرافی دنیا جهانبخت وهمسرش در تهران از مسائلی است که بسیار به آن پرداخته می شود و گفته می شود که دنیا جهانبخت در گذشته یک بار ازدواج کرده است و بعد از مدت کوتاهی به علت عدم تفاهم با همسرش از او جدا شده است. البته تا کنون خود دنیا به ازدواجش اشاره ای نکرده است و در یکی از برنامه های ماهواره ای گفته بود که هم چنان مجرد می باشد و با دوست پسرش زندگی می کند. در آن زمان او با یکی از پول دار ترین افراد ایرانی مقیم امریکا در رابطه بود و گران ترین خودرو ها و لاکچری ترین زندگی اش را تجربه می کرد. دنیا هیچ وقت ایم و یا عکسی از آن دوست پسرش منتشر نکرد و چهره اش را به دنبال کنندگانش نشان نداد و در یکی از مصاحباتش گفته بود که می ترسد تا دختران مریض اینستاگرام دوست پسر جذاب و پول دارش را تصاحب کنند.

بیوگرافی دنیا و ساسی مانکن

بیوگرافی دنیا جهانبخت و تتلو

روابط بسیار زیادی در چند سال گذشته در زندگینامه دنیا جهانبخت دیده می شود که از مهم ترین و جدید ترین و همین طور جنجالی رل های او می شود به رل زدنش با امیر تتلو خواننده سرشناس ایرانی اشاره کرد که خیلی راحت با بی محلی دنیا را قبول کرد و خیلی سریع پس از دو روز که با دنیا در رابطه بود چند تا از دختر های فن و دنبال کننده اش را به عنوان نیو فیس در خانه اش پذیرفت و این اتفاق باعث شد که دنیا ناراحت شده و از او جدا شود. امیر تتلو در پاسخ به اعتراض دنیا جهانبخت از این حرکتش گفته بود که من یک خواننده و سلبریتی محبوب هستم و متعلق به تمام هوادارانم می باشم و تو نمی توان چون با من وارد رابطه شده ای مرا محدود به خود و زندانی خودت کنی. جدایی آن دو خیلی جنجالی شد و با استوری های متعددی از سمت دو نفر دنبال شد ولی در نهایت باز هم از یک دیگر جدا شدند.

زندگینامه دنیا جهانبخت مدل ایرانی

در زندگینامه دنیا جهانبخت مدل ایرانی روابط این چنینی و کوتاه مدت بسیار به چشم می خورد که از بین آن ها می شود به رابطه یک هفته ای اش با دنیا جهانبخت اشاره کرد که در ابتدا با پست کردن عکس های نا معلومی از یک دیگر به هم ابراز علاقه کردند و پس از دو روز در لایوی که منتشر کردند، دنیا جهانبخت در بغل داوود غفاری ملقب به داوود هزینه حضور داشت و کلی قربون صدقه هم می رفتند اما با این حال رابطه آن ها بعد از مدت کوتاهی خیلی سریع به پایان رسید. جالب این جاست که جدایی این دو نفر از یک دیگر بدون هیچ جار و جنجالی انجام شد و مانند بقیه رابطه های و جدایی های دنیا جهانبخت آن قدر سر و صدا به پا نکرد.

دنیا جهانبخت و تتلو

دنیا جهانبخت و پویان مختاری

دنیا جهانبخت و پویان مختاری نیز در سال گذشته برای مدت کوتاهی با هم رابطه مخفیانه ای داشتند و کلیپ هایی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد آن ها با هم در خانه پویان مختاری تنها بودند و رابطه داشته اند اما در نهایت پویان مختاری به این رابطه تن نمی دهد و موضوع را به دوست دخترش نیلی افشار می گوید که نیلی هم طی یک لایو پر بیننده از خجالت دنیا جهانبخت در آمد.
اکنون دنیا جهانبخت با فرشید امیر شقاقی ملقب به مونتیگو وارد رابطه ای باز هم یک طرفه شده اند و فقط دنیاست که با گذاشتن عکس های مونتیگو در پیجش آغاز رابطه اش را با او اعلام کرده است.

ناراحتی دنیا جهانبخت از مهراد جم به چه خاطر بود؟

در ابتدا می خواهیم ناراحتی دنیا از مهراد جم را توضیح دهیم. مدتی بود که مهراد با دنیا جهانبخت درگیر ناراحتی هایی در زندگیشان بودند علت ناراحتی دنیا این بود که چرا مهراد به ترکیه نمی‌رود و در کنار دنیا زندگی نمی‌کند و هنوز در ایران مانده است. آن ها سر این موضوع چندین بار بحث کردند و به نتیجه‌ای نرسیدند و مهراد می‌گفت که نمی‌توانم حرفه و شغلم، خانواده ام دوستانم و کسانی که از من حمایت کرده‌اند را پشت سرم بگذارم و به ترکیه بیایم. او می‌گفت که اگر من به ترکیه بیایم بسیاری از فن پیج هایم دیگر ممکن است مرا دوست نداشته باشند و طرفداران خودم را از دست بدهم اما دنیا می گفت که اگر تو بیایی تمام مخارجت را می‌دهم و برای تو اقامت می گیرم تا در کنار من زندگی کنی. این زوج دوست داشتنی توانستند به تفاهم برسند و مهراد تصمیم به رفتن بگیرد مهراد از تمامی دوستان و خانواده‌اش خداحافظی کرد و برای همیشه رفت تا کنار عشقش یعنی دنیا جهانبخت زندگی کند و طعم زندگی را در کنار او بچشد. در پی رفتن او بسیاری از دوستانش از او ناراحت شدند و در کامنت ها و هم چنین در تماس‌ها به او گفتند که تو دیگر لیاقت ما را نداری و این دوستی برای همیشه تمام شد. بعد از اینکه مهراد تمامی این قضیه ها را به دنیا گفت دنیا در جواب او پاسخ داد که اصلا برایت مهم نباشد آنها دوستان واقعی تو نبودند. اگر آنها دوستان واقعی بودند پول بلیط‌ هواپیمایت را می‌دادند.

ناراحتی دنیا جهانبخت از مهراد جم

دنیا جهانبخت هم آهنگ خوانده است؟

دنیا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر از گاهی دست به کاری می زند تا بتواند به فالووران خودش تعداد بیشتری را اضافه کند و نخستین زنی در ایران باشد که تعداد فالووران بالایی دارد اما در صورتی که تعداد تمامی این فالوورها فیک می باشد و در قبال هر فالوور مبلغ های زیادی پرداخت کرده است تا بتواند فالوور ها را بیشتر از قبل کند. در واقع دنیا جهانبخت همیشه در کنار مهراد جم استوری و لایو هایی می گذارد تا خودشان را نشان دهند و هم چنین فعالیت‌های مهراد را نیز نشان می‌دهد که او دائماً در حال کار کردن است و در استودیو در حال ساخت آهنگ های جدید می باشد. در یکی از لایو ها مهراد مداحی می‌کرد و می‌گفت که به مداحی علاقه بسیار زیادی دارد در کنار این کار دنیا جهانبخت نیز در لایو خوانندگی کرد و برای مسخره بازی این کار را انجام داد و کمی مداحی خواند و در ادامه نیز آهنگ سیه نرمه نرمه را نیز خواند این کار او فقط محتوای فان داشت و هیچ گونه هدف دیگری در بر نداشت. اما بسیاری از مردم فکر کردند که او نیز می‌خواهد وارد عرصه خوانندگی شود و آهنگ هایی را بسازد. مدتی او تصمیم گرفت در استودیو در کنار مهراد یکی از ترک هایش را بخواند و در حالی که غرق خواندن بود از او فیلم نیز گرفته بودند که او در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. او یکی از آهنگ های دلی مهراد را خواند و پس از اینکار حواشی های جدیدی برای او به وجود آمد.

واکنش رحمت به کلیپ دنیا جهانبخت چه بود؟

در واقع رحمت یکی از شخصیت‌های سریال پایتخت می باشد که این فیلم از محبوب‌ترین فیلم‌های ایرانی است و محتوایی بسیار طنز و شاد دارد در این میان برخی از مردم کلیپ هایی درست کردند که دنیا جهانبخت و مهراد جم نیز در این فیلم آمده است در واقع در فصل ششم سریال پایتخت سکانسی از این فیلم وجود داشت که رحمت بعد از دیدن زنده بودن بهبود درگوشی وارد شوک شده است که مردم به جای فیلم بهبود در واقع فیلم دنیا جهانبخت و مهراد را جایگزین کرده اند.

گریه های دنیا جهانبخت بعد از مادر شدن واقعیت دارد؟

دنیا جهانبخت یکی از کسانی است که از ثروت بالایی برخوردار است که برای مادر شدنش هزینه‌های زیادی انجام داد و با مهراد به دکتر های زیادی رفتند تا بتوانند صاحب فرزند شوند آنها زمانی در بیمارستان ها بودند و متخصصین و از دکترهای بسیار حرفه‌ای مشاوره می‌گرفتند تا بتوانند طعم مادر شدن و پدر شدن را بچشند پس از مدتی دنیا جهانبخت در یک استوری اعلام کرد که بچه دار شدنش نزدیک است و دکتر گفته است که انشالله در این ماه باردار خواهد شد و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و همه چیز نرمال است. پایان ماه که رسید دنیا در یکی از لایوها و استوری هایش به همه طرفدارانش اعلام کرد که باردار شده است او برای اینکه بتواند این موضوع را به همه ثابت کند بیبی چک گرفت و از بیبی چک استفاده کرد و این بیبی چک را در استوری نشان داد تا همه ببینند که او مادر شده است. زمانی که بیبی چک مثبت در آمد او متوجه شد که حامله است از ذوق زیاد اشک در چشمانش جاری شد و خودش نیز فکرش را هم نمی کرد که اکنون حامله است.

دنیا جهانبخت در کلاب هاوس

کلاب هاوس دنیا

کلاب هاوس یکی از شبکه‌های اجتماعی دیگر است که جدیداً در میان دیگر شبکه ها قرار گرفته است که به تازگی کلاب هاوس آمده بود دنیا جهانبخت وارد آن نشد و نخواست نام کاربری در این شبکه اجتماعی داشته باشد اما پس از اینکه دید تمامی شاخ های مجازی به کلاب هاوس می‌روند و در آنجا به گفت‌وگو و کارهای دیگر می‌پردازند تصمیم گرفت که برای خودش یوزرنیم درست کند و او نیز در کلاب هاوس شرکت داشته باشد. او در یکی از استوری هایش به همه اعلام کرد که از این به بعد در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنم زمانی که وارد این شبکه اجتماعی شد دیگر نتوانست از آن بیرون بیاید و به گفته خودش در استوری ها، من ساعت ها در این شبکه اجتماعی بودم و انگار معتاد این شبکه شده بودم در صورتی که من عاشق اینستاگرام هستم و همیشه دوست دارم در اینستاگرام باشم. اما این شبکه اجتماعی مرا معتاد خودش کرده بود و ۲۴ ساعت را به پای این شبکه اجتماعی نشسته بودم و در آنجا فعالیت می‌کردم و اصلاً در این یک هفته از زندگی ام راضی نبودم تا اینکه تصمیم گرفتم این شبکه اجتماعی را برای همیشه پاک کنم و دوباره به اینستاگرام برگردم.

نام کتاب دنیا جهانبخت چیست؟

دنیا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که تصمیم گرفته است کتاب منتشر کند و کسانی که طرفدار او هستند این کتاب‌ها را بخرند اما تمامیه این صحبت‌ها را هنوز عملی نکرده است و فقط کمی از دل نوشته هایش را گاهی اوقات که دلش می گیرد با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد و می‌گوید که این متن ها از کتاب‌های من است و من تمامی این دل نوشته ها را در آنجا وارد کرده ام. گویا بعد از خبر باردار شدنش کتابش را فراموش کرده است و دیگر هیچ فعالیتی نمی‌کند او در تمامی دلنوشته هایی که در استوری می‌گذاشت می نوشت که تمامی این حرف ها از زبان یک دختر آبان ماهی است و گفته است که به زودی کتابش را منتشر می کند اما تاکنون این کار را عملی نکرده است.

کتاب دنیا جهانبخت را از کجا دانلود کنیم؟

پس از اینکه دنیا جهانبخت لایو و استوری های زیادی در شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام گذاشت و تمامی دلنوشته هایش را با مردم به اشتراک گذاشت برخی از هوادارانش از او خواستند که هر چه زودتر این کتاب را منتشر کند و کتاب را تکمیل کند اما دنیا در پاسخ به آنان گفت که کتابم هنوز تکمیل نیست و هنوز کار دارد در این میان برخی دیگر نیز به او می گفتند که ما چگونه می توانیم کتاب را دانلود کنیم و محتوای کتابت را داشته باشیم. او در پاسخ به این سوالات گفت که من هنوز کتابم را منتشر نکرده ام اما شما می‌توانید برای اینکه برخی از دلنوشته های این کتاب را ببینید و بخوانید به پیجم سر بزنید و از طریق پیج این نوشته ها را اسکرین‌شات بگیرید تا داشته باشید.

عکس های دنیا جهانبخت چه محتوایی دارد؟

دنیا جهانبخت یکی از کسانی است که عکس هایش باعث شده است به فالووران زیادی دست پیدا کند و یکی از محبوب‌ترین شاخ های اینستاگرام باشد قبل از اینکه مهراد جم در کنار او زندگی کند او حواشی های زیادی در کنار داوود هزینه و امیر تتلو داشت و در کنار آن ها عکس می گذاشت اما اخیراً تمامی عکس هایش با مهراد جم است و می‌گوید که او پدر بچه ام می باشد. قبل از اینکه مهراد وارد زندگی او شود تمامی عکس های او سرشار از حواشی بود و هر روز یکی از لباس های گران قیمتش را می پوشید و به بازار می رفت و عکس‌های بسیار لاکچری می‌گرفت و می خواست که لباس هایش را به مردم نشان دهد و به آنان بگوید که من از چه ثروتی برخوردار هستم. در این میان تمامی عکس های او در کنار ماشینش بود و می خواست که ماشین هایش را نیز به مردم نشان دهد و بگوید که من سوار پورشه می‌شوم. اگر شما نیز مایل هستید عکس های دنیا جهانبخت را ببینید به آیدی اینستاگرام او مراجعه کنید و تمامی عکس های او را با کیفیت بسیار بالا ببینید. یکی دیگر از راه هایی که می توانید به عکس های او دست پیدا کنید این است که از طریق گوگل نیز می توانید عکس هایش را مشاهده کنید.

کتاب دنیا جهانبخت

حاشیه های دنیا جهانبخت در چه مورد است؟

 • رابطه اش با داوود هزینه
 • رابطه اش با امیرتتلو
 • رابطه اش با ساسی مانکن
 • دعوای او با نیلی افشار
 • رابطه اش با مهرادجم
 • خبر حاملگی از مهرادجم
 • خودکشی بخاطر ساسی

دعوای دنیا جهابخت با مهراد جم به چه علت بود؟

اخیرا دنیا جهانبخت با مهرادجم دعوا کرده است و پس از اینکه خبر حاملگی دنیا جهانبخت در فضای مجازی پخش شد خبرهایی از آنها به گوش رسید و در یکی از استوری ها دنیا صورتش را نشان داده بود که مهراد جم گویا او را زده بود و کنار شقیقه اش قرمز و کبود شده بود و در استوری گفته بود که توروخدا مانند من ساده نباشید و گول هرکسی را نخورید و در ادامه نوشت که این بود نتیجه تمام دنیا را به پای یک نفر ریختن اما علت این دعوا مشخص نشده و هیچ کدام از آنها درباره این دعوا صحبتی نکرده اند و پس از چند روز آشتی کردند.

ماجرای زخمی شدن دنیا

اخیراً دنیا با مهراد دعوا کرده‌اند و او دنیا را زده است که دنیا این موضوع را استوری کرد و به همه نشان داد که دارد گریه می‌کند و صورتش زخمی شده است در پی این خبر مهرادجم نیز واکنش نشان داد و در یکی از استوری ها آهنگش را پخش کرد و نوشت من برای همیشه می روم و این کشور را ترک می کنم و پس از چند روز آینده دوباره یکدیگر را فالوو کردند و با هم آشتی کردند.

ماجرای لایو دنیا جهانبخت و نیلی افشار

در ابتدای مقاله می‌ خواهیم در رابطه با لایو های این دو شاخ اینستاگرام با شما صحبت کنیم و بگوییم که محتوا و ماجرای آنها چه می باشد پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از روابط دوستانه آشنا شوید. مدتی بود که در شبکه‌ های اجتماعی لایو های زیادی این دو شاخ اینستاگرام با یکدیگر به اشتراک می گذاشتند و در این لایو ها با هم صحبت می کردند البته این لایو ها به زمان دوستی آن ها باز می‌ گردد و آن ها در ان زمان صمیمی بودند اما پس از مدتی این رابطه به پایان رسید و آن ها پشت سر هم صحبت های زیادی را انجام می دادند و با طرفدارانشان رازهای پنهانی زندگی هایشان را به اشتراک می گذاشتند این لایو ها باعث شد که آن ها فالووران زیادی نسبت به قبل پیدا کنند.

دعوای دنیا جهابخت با مهراد جم

سینا ولی الله و دنیا جهانبخت

در ادامه این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با سینا ولی الله با شما صحبت کنیم که مصاحبه او با دنیا باعث شد که جنجال های زیادی در شبکه های اجتماعی به وجود آید و بسیاری از مردم او را مورد تمسخر قرار دهند و برخی نیز جذب او شوند و بخواهند که جزو فالووران او باشند. در واقع این مصاحبه باعث شد که دنیا به آن معروفیتی که می‌خواهد دست پیدا کند. سینا ولی الله یکی از مجری های توانمند ایرانی می باشد که در برنامه چند شنبه با سینا مجری است و سلبریتی ها و اشخاص معروف را به برنامه دعوت می‌ کند و با آن ها مصاحبه هایی انجام می دهد و آن ها را دعوت به چالش ها و بازی ها می کند.

در واقع این برنامه از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است و دنیا جهانبخت را نیز پس از اینکه برای ساسی مانکن خودکشی کرد به این برنامه دعوت کرد و با او مصاحبه ای را انجام داد و در برخی از صحبت هایش دنیا جهانبخت را مورد تمسخر قرار می داد و می گفت که ماجرای خودکشی را برای ما تعریف کن که این مصاحبه از دنیا باعث شد که طرفداران زیادی دست پیدا کند و از این طریق معروف شود.

دنیا جهانبخت بعد از زایمان

در ادامه می خواهیم در رابطه با زایمان این شاخ مجازی با شما صحبت کنیم و بگوییم که او در حال حاضر چه فرزندی دارد و حالش پس از زایمان چگونه است پس همراه ما باشید تا با جزئیات زندگی او بیشتر آشنا شوید. دنیا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که مدتی بود با مهراد جم رابطه داشت و این رابطه باعث شد که آن ها بخواهند طعم مادر شدن و پدر شدن را بچشند و فرزندی را بخواهند به دنیا بیاورند.

او در حال حاضر در هفته هشتم حاملگی اش می باشد و دوران حاملگی بسیار خوبی را به سر می‌ برد و توانسته در این دوران تغذیه خوبی داشته باشد و همچنین لباس های کمی گشاد به تن می‌ کند تا فرزندش اذیت نشود و از شلوارهای جین استفاده نمی کند و در حال حاضر نیز مدتی قبل در اینستاگرامش در یک پست اعلام کرد که فرزندش پسر می باشد و قرار است که صاحب فرزند پسر شود اما تا کنون نام فرزندش را به کسی نگفته است. او هنوز زمان زایمانش فرا نرسیده است و چند هفته به زایمانش مانده است و در حال حاضر دوران بارداری اش را طی می کند.

کتک خوردن دنیا جهانبخت

در ادامه این مقاله می خواهیم در رابطه با کتک خوردن او با شما صحبت کنیم و ببینیم که آیا کتک خوردن او واقعیت دارد یا خیر یا فقط تمامی این کارها را برای جذب فالوور انجام می دهد پس همراه ما باشید تا با جنجال هایی که در زندگی او می‌ گذرد با خبر شوید. در واقع این شاخ مجازی یکی از کسانی است که در حال حاضر هواشی های زیادی را دنبال می‌ کند و با رابطه اش به همراه مهرادجم به همه ثابت کرد که می تواند حاشیه های بیشتری را دنبال کند.

اما پس از اینکه رابطه آن ها شکل گرفت و دنیا جهانبخت باردار بود در یک استوری صورتش را به همه نشان داد که قرمز شده بود و گویا با مهراد دعوا کرده است و نوشته بود که این پاسخ تمام خوبی های من است و مانند من احمق نباشید و زندگیتان را به پای یک نفر نریزید زیرا این پاسخش می باشد و پس از این جریان همه می‌ گفتند که او گاهی دنیا را می‌ زند.

جدایی دنیا جهانبخت و مونتیگو

جدایی دنیا جهانبخت و مونتیگو

مونتیگو یکی از خوانندگان ایرانی است و او نیز طرفداران خاص خودش را دارد و توانسته است با دنیا جهانبخت مدتی رابطه داشته باشد در در واقع دنیا جهانبخت با اکثر خوانندگان ایرانی رابطه داشته است و هر از چند گاهی یکی از این خواننده ها را برای رابطه جدید انتخاب می کند.

اما رابطه او با مونتیگو چندان طولانی نبود و چندان عکس ها و استوری های زیادی در مدت زمانی که با او رابطه داشت به اشتراک نگذاشت و کمتر راجع به این دو صحبت شد. مدتی بود که مونتیگو نیز عکس های دنیا را در قالب پست و استوری به همه نشان می‌ داد و رابطه خودشان را علنی کرده بود اما پس از مدتی تمامی این پست ها و استوری ها را برداشت و رابطه خودشان را پایان یافته اعلام کردند.

دوست پسر های دنیا جهانبخت

در ادامه می خواهیم در رابطه با دوست پسر های این فعال اینستاگرامی با شما صحبت کنیم و بگوییم که دوست پسرهای او چه کسانی هستند و چه حاشیه‌ هایی را از طریق آن ها دنبال می‌ کند و چه رابطه ای را در کنار آن ها داشته است پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از زندگی او آشنا شوید.

داوود هزینه

داوود هزینه یکی از کسانی می باشد که زمانی که با این شاخ اینستاگرامی رابطه داشت جنجال‌های زیادی را به پا کردند و یکی از پولدارترین دوست پسرهای او نیز محسوب می‌شود و برای او کادوهای گرانقیمتی نیز خرید است. دنیا جهان بخت یکی از کسانی می باشد که حاشیه های زیادی را به دنبال دارد و همواره در رابطه با او خبرهای جدیدی شنیده می شود. یکی از دوست پسرهای او داوود هزینه بود که آن ها پس از مدتی از هم جدا شدند و داوود هزینه در لایو هایی به او زهرا گوزو می گفت و ابرویش را می برد.

مهرادجم

از پایدارترین روابط این شاخ اینستاگرام می توانیم به رابطه او با مهرادجم اشاره کنیم که آنها توانسته اند چندین ماه در کنار هم زندگی کنند و رابطه خوبی را به طرفدارانشان نشان دهند. دنیا جهانبخت و مهرادجم به تازگی وارد رابطه شده‌اند که هر دویشان از رابطه راضی هستند و مهرادجم حاضر بود به خاطر دنیا جهانبخت ایران را ترک کند و حتی خانواده‌اش را نیز زیر پایش بگذارد و از تمام دوستانش بگذرد تا به ترکیه برود و در کنار دنیا جهانبخت زندگی کند.

او با رفتنش به ترکیه موجب شد تا بسیاری از همکارانش به او توهین کنند و بگویند که دیگر لیاقت ما را نداری اما از آنجایی که عشق این خواننده به دنیا زیاد بود تصمیم گرفت که از ایران برود و در کنار دنیا زندگی خوبی را داشته باشد آن ها مدتی در ترکیه زندگی می‌ کردند و پس از زمان کوتاهی تصمیم گرفتند که برای همیشه به لندن بروند و اقامت لندن را بگیرند و در حال حاضر نیز دنیا جهانبخت باردار می‌ باشد و گویا فرزندش پسر است.

ساسی

در ادامه می توانیم به رابطه اش با خواننده ایرانی یعنی ساسی مانکن اشاره کنیم که فیلم خودکشی اش را اکثر مردم دیده اند و می دانند که برای ساسی قادر بود دست به چه کارهایی بزند. این شاخ مجازی یکی از کسانی است که حاشیه‌ های زیادی دارد و این حاشیه های او باعث شده است که به شهرت زیادی برسد و از این طریق می‌ تواند به آن معروفیتی که می خواهد برسد و تعداد فالوورانش را بیشتر از قبل کند.

او زمانی با ساسی مانکن رابطه داشت و به او ابراز احساسات در شبکه‌ های اجتماعی می‌ کرد و پس از مدتی که با ساسی مانکن کات کردند این حاشیه او باعث شد که او دست به خودکشی بزند و این خودکشی در شبکه های مجازی پخش شود و همه از این طریق او را دنبال کنند و بخواهند بدانند که ماجرای او با ساسی مانکن چه می باشد که ساسی مانکن در طی مصاحبه‌ هایی نیز گفت من با او رابطه ندارم.

امیر تتلو

از دیگر دوست پسر های او می توانیم به رابطه اش با امیر تتلو یکی از بهترین خواننده های ایرانی اشاره کنیم که امیر تتلو نیز در تمامی استوری ها آبروی دنیا جهانبخت را می برد و می گفت تو بدنت عملی است و به درد من نمی خوری اما رابطه آن ها چندان دوام نیاورد و این رابطه پس از مدت کوتاهی از هم پاشید و علت جدایی این رابطه این بود که آن ها با هم کنار نیامدند و امیر تتلو که برای خودش حرمسرا داشت می خواست که با تمامی دخترها رابطه داشته باشد و این موضوع دنیا جهانبخت را اذیت می‌کرد و نمی‌ توانست این گونه به این رابطه ادامه دهد.

دوست پسر های دنیا جهانبخت

مادر دنیا جهانبخت کیست؟

نام مادر این فعال اینستاگرامی زهرا می باشد و علاقه شدیدی به مادرش دارد و همواره در پست‌ ها و استوری هایش می گوید که او هم پدر من بوده است و هم مادرم و او را از ته قلبم دوست دارم و همیشه مرا حمایت کرده است. در واقع مادر دنیا یکی از کسانی است که همیشه فرزندش را حمایت می‌ کند و در برخی از عکس ها در کنار او بود و گاهی نیز عکس هایی را از خودش در پیج اینستاگرامش به اشتراک می‌ گذارد و دنیا نیز از فالوورانش می‌ خواهد که مادرش را فاولو کنند.

طلاق دنیا جهانبخت واقعیت دارد؟

مدتی قبل در فضای مجازی صحبت هایی در رابطه با جدا شدن این دو شنیده می شد و علت این جدایی را کسی نمی دانست زمانی که این رابطه در اوج بود دنیا جهانبخت یک استوری را به اشتراک گذاشت که در آن در حال گریه کردن بود و کنار شقیقه اش نیز قرمز شده بود و نوشته بود که مانند من احمق نباشید و تمام زندگیتان را پای یک نفر نریزید.

در ادامه نیز نوشته بود این بود جواب خوبی ها اما پس از ۵ دقیقه این استوری را پاک کرد و کسی نمی دانست که علت دعوا و جدایی آن ها چه بوده است که در ادامه این کار او مهراد جم نیز در رابطه با رفتن صحبت می‌ کرد و آهنگ‌ هایی را به اشتراک می گذاشت که نشان دهنده این بود که این رابطه تمام شده است اما پس از سه روز این دو با هم آشتی کردند و علت این جدایی هیچگاه مشخص نشد.

یوتیوب دنیا جهانبخت

امروزه این شبکه اجتماعی باعث شده است که شاخ های اینستاگرامی و افراد معروف به ثروت بالایی دست پیدا کنند و از طریق این شبکه اجتماعی بتوانند به درآمد بالایی برسند. یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که گاهی چالش های دنیا جهانبخت را می‌ توان از طریق این شبکه اجتماعی مشاهده کرد و او نیز گاهی در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کند و فیلم‌ ها و عکس‌ های زیادی را به اشتراک می‌ گذارد و همچنین یکی از کسانی است که عکس های قدیمی و نوجوانی اش را در یوتیوب به اشتراک گذاشته است و گاهی می گوید یوتیوب مرا نیز دنبال کنید اما اکثر فعالیت‌های او در اینستاگرام می باشد.

سوالات متداول

 1. آیا دنیا جهانبخت باردار است؟

  در واقع او باردار می باشد و پدر بچه اش مهراد است.

 2. دنیا جهانبخت متولد چه ماهی است؟

  او متولد آبان می باشد.

 3. فرزند دنیا دختر است یا پسر؟

  هنوز مشخص نشده است و درگیر جشن تعیین جنسیت هستند؟

 4. همسر دنیا کیست؟

  در حال حاضر او گفته است که با مهرادجم عقد کرده ایم.

تصویر shasha

shasha

سئو کار و نویسنده سایت شرط بندی ایران بت اینفو هستیم. این وب سایت اولین سایت معرفی سایت شرط بندی ایرانی هست که ما در قالب یک تیم از آن رونمایی کردیم.
دکمه بازگشت به بالا