حواشی سلبریتی ها

30 تیک تاکرهای ایرانی + درآمد و حواشی آن ها در ترکیه

شما در ادامه این مقاله با سبک زندگی بسیاری از تیک تاکرهای ایرانی آشنا خواهد شد.

فهرست مطالب پنهان
تیک تاکر های ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

تیک تاکر های ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

در اینجا چند تیک تاکر محبوب و البته معروف را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

پانیذ کرمی از تیک تاکر های ایرانی

پانیذ کرمی متولد سال ۱۳۷۷ یکی از تیک تاکرها معروف ایرانی و بازیگر کلیپ های مجازی می باشد.

ارسلان کاشی

ارسلان کاشی متولد سال ۱۳۷۹ بزرگ شده شهر تهران یکی از تیک تاکرهای محبوب و شاخ مجازی، به علت داشتن چهره جذاب در صفحه اینستاگرام می باشد.

دیانا رحیمی

دیانا رحیمی متولد ۲۳ آذر سال ۱۳۸۱ با اصالت شیرازی و بزرگ شده تهران یکی از چهره های معروف و محبوب تیک تاک، یوتیوب و اینستاگرام می باشد.

لئو رضا

لئو رضا یکی از افرادی در ایران می باشد که توانست با همکاری گروه های مختلف معروفیت زیادی در تیک تاک به دست بیاورد.

طوفان کریمی

طوفان کریمی در سن پایین توانست طرفداران و دنبال کننده های زیادی از سراسر ایران جذب کند و باعث سرفرازی خانواده خود شود.

شکیب غلامی از تیک تاکرهای ایرانی

شکیب غلامی یکی از اشخاص مهم در پیشرفت تیک تاک ایران به حساب می آید و معروفیت و دنبال کننده های زیادی در برنامه اینستاگرام خود دارد.

نیکا فلاح

نیکا فلاح متولد ۴ شهریور سال ۱۳۸۱ یکی از افراد معروف و دوست داشتنی بین نسل جوان می باشد. او هم اکنون ساکن ترکیه می باشد.

امیر روز

امیر روز از جمله افراد فوق العاده محبوب و الگو بین نسل دهه هفتاد و هشتاد بازیگر کلیپ های طنز و چالش می باشد.

نگین فضلی

نگین فضلی متولد سال ۱۳۷۹ بزرگ شده تهران یکی از سلبریتی های مجازی به حساب می آید. او در تهران بزرگ شده و وابستگی شدید به خانواده خود دارد.

سروش نجفی

سروش نجفی در دره سنی هشتاد موفقیت نسبتا زیادی کسب کرده است و به یکی از چهره های محبوب اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک تبدیل شده است.

طاها بهمنی

طاها بهمنی با ورود خود به برنامه های مجازی مختلف توانست طرفداران بسیار بدست بیاورد و از این طریق درآمد بسیار خوبی داشته باشد‌.

مبین رعیتی از تیک تاکر های ایرانی

مبین از افراد بسیار محبوب و الگو بین نسل دهه هفتاد و هشتاد، بازیگر کلیپ های کمدی و چالش های تیک تاک و اینستاگرام می باشد.

فریال نیکفر

فریال نیک بخت تیک تاکر فعال جوان و ایرانی، محبوبیت زیادی بین دهه هشتاد پیدا کرده است.

عباس اقدام

عباس اقدام یکی از کمدی ترین تیک تاکرهای ایرانی می باشد. او فعالیت خود را فقط به خاطر خندیدن مردم انجام می دهد و هیچ نیت مالی ندارد.

سارا اسلامی

سارا اسلامی با داشتن چهره جذاب و آرام بخش خود طرفداران بسیار زیادی بدست آورده است. او با انجام چالش های انفرادی بازدیدکننده های بی شماری در تیک تاک کسب کرده است.

عسل ایزدیان

عسل ایزدیان با سن کم خود فعالیت زیادی در ساخت ویدیو کلیپ های طنز، عاشقانه و چالشی دارد و به موفقیت زیادی رسیده است.

آتوسا حقیقی

آتوسا حقیقی متولد دهه ۸۰ یکی از تیک تاکرهای معروف ایرانی می باشد که در داخل کشور زندگی می کند. او از ابتدا با مشکلات زیادی در زمینه فعالیت خود روبرو شد ولی با استقامت به موفقیت رسید.

امین طاهری از تیک تاکر های ایرانی

امین طاهری با ورود به فضای مجازی طرفداران زیادی بدست بیاورد و از این طریق توانست به یکی از تیک تاکرهای معروف دهه هشتاد تبدیل شود‌.

فرزانه تیموری

فرزانه تیموری یکی از چهره های مهم در پیشرفت تیک تاک ایران به حساب می آید و دنبال کننده های زیادی در برنامه اینستاگرام و تیک تاک خود دارد.

پانیذ اسماعیلی

پانیذ اسماعیلی یکی از کوچک ترین سلبریتی های ایرانی، متولد ۱۳ آذر ۱۳۹۳ در تهران می باشد که توانست با این سن کم طرفداران بسیار زیادی به دست بیاورد.

بردیا کچیان

بردیا کچیان به علت علاقه زیاد به بازیگری و دارا بودن استعداد یکی از بهترین و خلاق ترین تیک تاکرهای ایران به شمار می آید.

مبینا حیدری

مبینا حیدری توانست از طریق همکاری با گروه های مختلف تیک تاک معروفیت زیادی در فضای مجازی به دست بیاورد.

علی تستی

علی تستی توانست موفقیت زیادی در ساخت کلیپ دست بیاورد و به یکی از تیک تاکرها معروف ایرانی و بازیگر کلیپ های مجازی تبدیل می شود.

آرش استیلاف از تیک تاکرهای ایرانی

آرش استیلاف متولد ۶ شهریور سال ۱۳۶۷ متولد تهران می باشد. او توانست با استفاده از استعداد خود در مجری گری معروفیت زیادی به دست بیاورد.

فرید کنزو

فرید کنزو به علت علاقه و استعداد فوق العاده در زمینه هنری یکی از بهترین و خلاق ترین تیک تاکرهای ایران به شمار می آید.

سپهر صالحی

سپهر صالحی متولد دهه هشتاد با سن کم خود توانست طرفداران و دنبال کننده های زیادی از سراسر ایران در فضای مجازی مانند تیک تاک، یوتیوب و اینستاگرام به دست بیاورد.

فاطمه تیموری

فاطمه تیموری از چهره های محبوب از اینستاگرام شروع به فعالیت کرد و با ساخت کلیپ های تیک تاک به معروفیت زیادی رسیده است.

فاطمه گلزار

فاطمه گلزار با اصالت شیرازی دختر دهه هفتاد یکی از بهترین و با مزه ترین شخصیت های موجود در فضای مجازی می باشد.

شقایق محمودی از تیک تاکر های ایرانی

شقایق محمودی متولد ۱۵ مهر ۱۳۸۰ که در اهواز به دنیا آمده است، او یکی از سلبریتی های مجازی به حساب می آید.

مهراب احمدی

مهراب احمدی توانست با انجام چالش های انفرادی و گرهی فوق العاده هماهنگ بازدیدکننده های بی شماری در تیک تاک و اینستاگرام کسب کند.

سحر توافی

سحر توافی توانست با ورود خود به فضای مجازی طرفداران زیادی به دست بیاورد و از این طریق درآمد بسیار خوبی داشته باشد‌.

رها صادقی

رها صادقی متولد ۵ شهریور سال ۱۳۸۰ و ساکن کرج یکی از نوآوران در بین تیک تاکرهای معروف ایرانی می باشد.

علیرضا سلطانلو

علیرضا سلطانلو یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد او فعالیت مجازی خود را فقط به خاطر خندیدن مردم انجام می دهد.

حسین جوکر

حسین جوکر در سن ۲۴ سالگی تبدیل به یکی از تیک تاکرهای معروف ایران شده است. او در خانواده ای پر جمعیت به دنیا آمد و ۳ برادر و ۲ خواهر دارد.

بهار رمضانی

بهار رمضانی چهره فعال و دوست داشتنی فضای مجازی با ۱۶ سال سن توانست طرفداران و دنبال کننده های زیادی از سراسر ایران جذب کند. او متولد، بزرگ شده و ساکن اصفهان می باشد‌.

مدیسا مظاهری نیا

مدیسا مظاهری نیا، تک فرزند و ارمنستان و ترکیه بزرگ شده است. او به علت علاقه و استعداد یکی از بهترین و خلاق ترین تیک تاکرهای ایران به شمار می آید.

رویا وحدتی

رویا وحدتی ۲۲ با ۲۲ سال یکی از محبوب ترین تیک تاکر های ایران می باشد. رویا بزرگ شده تهران و در حال حاضر ساکن شهرک غرب می باشد.

پارمیس شریفی

پارمیس شریفی چهره محبوب و زیبا در اینستاگرام و تیک تاک امسال ۱۳ شاله شده است. او اصالتا کرد و بزرگ شده تهران می باشد.

پریسا پورمشکی

پریسا پور مشکی متولد ۱۱ تیر سال ۱۳۸۰، در خوزستان می باشد. پریسا در رشته تجربی تحصیل کرده است و چهره محبوب در تیک تاک و اینستاگرام می یاشد.

کدام یک از تیک تاکر های ایرانی مهاجرت کرده اند؟

به تازگی بین تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت از ایران بسیار رواج پیدا کرده که اکثر آن ها علت اصلی ترک ایران و زندگی کردن در خارج از کشور را آزادی می نامند. یکی از افراد فعال و چهره دوست داشتنی در اینستاگرام، یوتیوب و به خصوص تیک تاک نیکا فلاح، با اسم هنری آوین متولد 4 شهریور سال 1381 تحصیل کرده در رشته تئاتر می باشد که به تازگی به دلایلی نا مشخص از ایران به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

همچنین همراه او در این سفر دوست پسرش محمد روشنفکر، معروف به ممد متولد 21 خرداد سال 1372 متولد بهشهر استان زیبای مازندران دارای مدرک مهندسی الکترونیک بوده است.

در ادامه پانیذ کرمی در لایو اینستاگرام خود از اکیپ و دنبال کننده های خود برای همیشه خدافظی کرد و از ایران به ترکیه مهاجرت کرد او هیچ وقت دلیل مهاجرت اش را توضیح نداده است.

درآمد تیک تاکر های ایرانی از کجاست؟

درآمد تیک تاکر های ایرانی از کجاست؟

تیک تاک به عنوان برنامه ای برای ساخت دابسمش، ادیت و ساخت موزیک ویدیوهای جنجالی در سال 2016 درسراسر دنیا عرضه شد که متاسفانه ورود و عرضه برنامه تیک تاک با استقبال نسبتا خوبی روبرو نشد. پس از اضافه شدن چندین قابلیت جدید و منحصر به فرد مثل قابلیت صداگذاری و افکت های تصویری بسیار متنوع به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد.

علت اصلی محبوبیت تیک تاک درآمد زا بودنش می باشد. به طور مثال تیک تاکر ها می توانند با استفاده از قابلیت تبلیغات در ویدیوها درآمد خوبی داشته باشند. همچنین آن ها می توانند با ساخت کلیپ های پرطرفدار در غالب کمدی، عاشقانه و چالشی دنبال کننده های زیادی را جذب کنند و از این طریق درآمد خوبی داشته باشند.

تیک تاک رکورد سریع ترین رشد را در بین شبکه های اجتماعی داشته است و این برنامه با داشتن قابلیتی به عنوان اینفلوئنسر شبکه اجتماعی که این قابلیت یکی از جدیدترین و راحت ترین روش های کسب درآمد به شمار می رود. کاربران تیک تاک می وانند ویدیوهای خود را تا حداکثر 15 ثانیه منتشر کنند و آن را با دنبال کننده های خود به اشتراک بگذارند. فعالیت های تیک تاکرهای ایرانی در غالب دابسمش، رقص، ورزش پارکور، رقص و آواز خلاصه می شود.

آدرس پیج اینستاگرام تیک تاکر های ایرانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام تیک تاکر های ایرانی چیست؟

برنامه اینستاگرام تا کنون بازار داغ و پر طرفداری در ایران و خارج از کشور برای تیک تاکرهای ایرانی و دیگر مشاغل داشته است. شما دوستان عزیز می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام تیک تاکرهای مورد علاقه خود از دیدن ویدیو کلیپ و روند زندگی روزمره او باخبر شوید. اینستاگرام مملو از صفحه های فیک تیک تاکر های معروف ایرانی می باشد و در ادامه شما دوستان عزیز می توانید با کپی کردن عنوان شخص مورد نظر خود و فالو کردن تنها صفحه ایستاگرام او لذت ببرید.

 • (پریسا مشکی پور) pooorblack
 • (پارمیس شریفی) parmis.model86
 • (رویا وحدتی) roya.vahdatii
 • (مدیسا مظاهری) medisamazaherinia
 • (بهار رمضانی) baharwramezani
 • (حسین جوکر) hossein_.joker
 • (علیرضا سلطانلو) alirezasoltanlou
 • (رها صادقی) rahaay
 • (سحر توافی) sahar.tavafi.selfie
 • (مهراب احمدی) mhrbahmdi
 • (شقایق محمودی) shaqayeq.mahmoodi
 • (فاطمه گلزار) fwti_.g
 • (فاطمه تیموری) khodephati
 • (سپر صالحی) spr_salehi
 • (فرید کنزو) farid_kenzo
 • (آرش استیلاف) arashestilaf
 • (علی تستی) tasty_plus
 • (مبینا حیدری) mobinaheydari__
 • ( بردیا کچیان) mrbardix
 • (پانیذ اسماعیلی) panizsmaili727
 • (فرزانه تیموری) _farzaneh_org
 • (امین طاهری) aminmaa_
 • (آتوسا حقیقی) zhatiis
 • (عسل ایزدیان) honeyizn
 • (سارا اسلامی) pumkinsara
 • (فریال نیکبخت) ferial_nik
 • (نگین فضلی) neginfazli1
 • (نیکا فلاح) ovin_oirg
 • (لئو رضا)leorezam
 • (دیانا رحیمی) diyana.rh2
 • ( ارسلان کاشی) arslwn.hs
 • ( پانیذ کرمی)p.a.n.i.s.h.

حاشیه های تیک تاکرهای ایرانی

حواشی از ابتدا تا کنون برای اکثر تیک تاکرها نه تنها بد نبوده بلکه باعث سرعت بخشیدن به روند پیشرفت و معروفیت این شاخ های مجازی بوده است. نیمی از فعالان تیک تاک، اینستاگرام و یوتیوب برای شناخته شدن خود در فضای مجازی اقدام به هر کاری می کنند که سرانجام باحاشیه هایی که پخش می شود می توانند به دنبال کنندگان خود و در انتها به درآمد خود اضافه کنند.

عمل های زیبایی تیک تاکرهای ایرانی

عمل های زیبایی تیک تاکرهای ایرانی

معمولا اکثر تیک تاکرهای ایرانی عمل جراحی زیبایی انجام داده اند. آن ها معمولا در ابتدا بینی خود را عمل می کنند و سرانجام این روند به پروتزهای مختلف صورت، عمل زیبایی زاویه سازی فک و صورت، کشیدن چشم ها، عمل کردن پیشانی و گونه ادامه پیدا می کند. از جمله تیک تاکرهایی که عمل زیبایی انجام داده اند می توان نیکا فلاح، دیانا رحیمی، نگین فضلی و مهدیس حسینی را نام برد.

کلیپ های تیک تاکر های ایرانی را در کجا ببینیم؟

کلیپ های چهره های محبوب و پرطرفدار تیک تاکی ایرانی در فضای مجازی محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران مختلف در همه سنین پیدا کرده است. همچنین در دوران سخت و حوصله سربر کرونا و قرنطینه می توانید با دنبال کردن آرتیست مورد علاقه خود اوقات خوبی را سپری کنید و لذت ببرید. شما همراهان و دوستان عزیز می توانید تیک تاکر محبوب خود را در صفحه اینستاگرام، اکانت و چنل یوتیوب، گروه کلاب هاوس و به خصوص تیک تاک دنبال کرده و از حواشی، ویدیو و چالش های جذاب، جدید و هیجان انگیز لذت ببرید.

کانال تلگرامی تیک تاکرهای ایرانی

کانال تلگرامی تیک تاکرهای ایرانی

کانال و گروه های تلگرامی برای بعضی از تیک تاکرهای باحال ایرانی سرگرمی تلقی می شود. همچنین آن ها می توانند در این کانال ها ویدیو کلیپ های خود را بیشتر در معرض نمایش برای عموم قرار دهند که سرانجام این کار باعث معروفیت آن ها می شود. تیک تاکرها می توانند در کانال های تلگرامی خود تبلیغات انجام بدهند و هر چه تعداد افراد عضو شده و بازدید کننده از پست و تبلیغ بیشتر باشد درآمد بیشتری حاصلش می شود.

خانواده تیک تاکرهای ایرانی

از گذشته سوالات بسیارزیادی در غالب واکنش خانواده های ایرانی نسبت به تیک تاکر شدن فرزندشان چیست؟ هر یک از افراد توضیح بسیارزمتفاوتی نسبت به یکدیگر برای این سوال داشتند، عده ای گفتند از ابتدا با مخالفت نسبتا شدیدی از طرف خانواده های خود روبرو شدند؛ آن ها به سختی توانسته اند راهشان را طی کنند و بعد از گذشت یه مدت راه خود را از خانواده جدا کرده اند و با یکدیگر رابطه ای ندارند. برخی دیگر گفته اند که اشتیاق خانواده هایشان برای انجام این فعالیت از خود آن ها بیشتر بوده است و توانسته اند با حمایت خانواده خود به اینجا برسند و تا همیشه قدردان زحمات آن ها هستند. عده ای از تیک تاکرهای معروف حتی با خانواده بزرگ نشده اند و همیشه موفقیت خودشان را قدردان تشویق های اطرافیان می دانند.

تیک تاکر های ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

تیک تاکرهای ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

بسیاری از کاربران با برداشت از روی عکس به اشتباه فکر می کنند سن تیک تاکرهای ایرانی بیشتر در رده سنی دهه هفتاد و شصت می باشد ولی سخت در اشتباه هستند؛ زیرا تیک تاکرهای معروف ایرانی که در فضای مجازی طرفداران زیادی دارند در رده سنی هفتاد و بیشتر هشتاد هستند.

تبلیغات تیک تاکرهای ایرانی

تبلیغات در فضای مجازی یکی از بهترین و راحت ترین روش های کسب درآمد برای تیک تاکرهای معروف می باشد. آن ها می توانند از طریق گرفتن اسپانسر، تبلیغ در ویدیو کلیپ و تبلیغ در صفحه اینستاگرام خود ماهیانه درآمد چشم گیری کسب کنند. هر چه تعداد دنبال کننده هر شخص بیشتر، تعداد لایک و کامنت و بازخورد بیشتری داشته باشند مبلغ برای تبلیغ متغیر می باشد.

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی ازدواج کرده اند؟

حواشی زیادی در غالب ازدواج تیک تاکرهای معروف پخش شده است که می توانیم ازدواج نیکا و ممد را برای مثال ذکر کنیم ولی آن ها مدتی پس از انتشار این خبر سکوت اختیار کردند و بعد از گذشت چندین روز این موضوع از طرف نیکا فلاح رد شد. به طور کلی اکثر تیک تاکرها قصد ازدواج ندارند.

سوالات متداول

 1. منبع درآمد تیک تاکرهای ایرانی چیست؟

  تیک تاکرهای ایرانی معروف در فضای مجازی بیشتر مواقع از طریق انجام تبلیغات برای شخص یا شی در صفحه اینستا، چنل یوتیوب و تیک تاک در غالب های مختلفی کسب در آمد می کنند و در ادامه هر چه خلاقیت و بازخورد تبلیغات او بیشتر باشد درآمد بیشتری دارد.

 2. کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی در خارج از کشور اقامت دارند؟

  بسیاری از چهره های مشهور تیک تاکی و فضای مجازی آرزوی مهاجرت از ایران به دلیل آزادی بیشترو سرعت بخشید به روند پیشرفت خود را دارند. عده ای امثال نیکا فلاح همراه محمد روشنفکرو پانیذ کرمی در در کشور ترکیه زندگی می کنند و آنها از این انتخاب بسیار خشنود هستند.

 3. محبوب ترین چهره های تیک تاک چه کسانی هستند؟

  چهره های مشهور زیادی در تیک تاک و فضای مجازی وجود دارند که از محبوب ترین ها می توانیم فاطمه گلزار، شقایق محمودی،مهراب احمدی، سحر توافی، رها صادقی، علیرضا سلطانلو، حسین جوکر، بهاررمضانی، پارمیس شریفی و پریسا پورمشکی را نام ببریم.

 4. تیک تاکرهای ایرانی را از چه طریقی می توانیم دنبال کنیم؟

  شما دوستان عزیز می توانید با دنبال کردن تیک تاکر محبوب خود از طریق اینستاگرام، تیک تاک، یوتیوب، کلاب هاوس و چنل تلگرام از اخبار و اقدامات روزمره او مطلع شوید.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا