سایت های مورد تایید

خواهر ساشا سبحانی دختر سفیر سابق ایران در ونزوئلا

در این مقاله شما را به صورت مختصر به زندگی لاکچری خواهر ساشا سبحانی می بریم، آقازاده کلمه ای تکراری است که این روز ها همه شما آن را می شنوید و این کلمه زمانی به اوج خود رسید که ساشا سبحانی مدیر سایت شرط بندی abt90 جنجال به پا کرد و با انتشار ویدیویی به مردم ایران گفت که بروند و بمیرند و آن ها عرضه پولدار شدن ندارند و فقط عده خاصی می توانند این کار را انجام دهند. حال در این جا می خواهیم در باره ی این که فائزه سبحانی در زندگی خود چه می کند صحبت کنیم. پس با ما خواهر ساشا سبحانی را بهتر بشناسید.

خواهر ساشا سبحانی کیست

خواهر ساشا سبحانی کیست

خواهر ساشا سبحانی هم دقیقا عین او اهل تجمل گرایی و لاکچری بازی است اما تفاوت بین آن ها این است که او مثل برادر خود زندگی خود را بر روی صحنه نمی آورد و بسیار مخفی کار و به دور از حاشیه است. شاید از برادر خود و حاشیه هایی که برای او بوجود آمده بود درس گرفته اما تا جایی که دوستان صمیمی خواهر ساشا سبحانی می گفتند فائزه دختری خاموش و ساکت است و تمام کار های خود را پشت پرده انجام می دهد.

فائزه از برادرش بسیار لاکچری تر و پول پرست تر بود، او دختر خانواده بود و از همان بچگی بهترین و گرون ترین پوشاک و وسایل را می خرید و پول تو جیبی اش مقدار مشخصی نداشت. خواهر ساشا سبحانی بسیار اهل رفیق بازی بود و زمانی که در ایران بود یک سره با دوستان خود بیرون می رفت و بیشتر وقت ها همه آن ها مهمان فائزه بودند. پدر و مادرش به او تذکر می دادند که مراقب اعمال و رفتار و پوشش خود باشد، و او تا جایی که امکان داشت رعایت می کرد و تیپ دلخواه خود را در اجتماع نمی زد.

فقط یک بار از کیف او عکسی گرفته شد و در فضای مجازی پخش شد، کیفی چرم و گرانقیمت که حدود 7 ملیون تومان تخمین زده شده بود، که البته او این موضوع را رد کرد و گفت کیف او فقط مدل این نوع کیف چرم بوده که البته دروغی بود که خود او هم باورش نشد.

محسن افشانی و خواهر ساشا سبحانی

محسن افشانی و خواهر ساشا سبحانی

آقازاده خواهر ساشا سبحانی خیلی ها را مجذوب خود کرده بود او یک دختر پولدار بود که هرکسی با او ازدواج می کرد بار خود را بسته بود. محسن افشانی که دوست برادر او ساشا بود و البته یک بازیگر جنجالی در سینمای ایران مدتی با او دوست بود، البته این رابطه به صورت مخفیانه پیش رفت اما هیچ وقت به ازدواج ختم نشد.

شایعات زیادی از رابطه آن ها بود اما فقط دو دوست ساده بودن، اما این فائزه سبحانی بود که خبر طلاق محسن افشانی را برای اولین بار داد و این خود نشان داد که شاید آن ها هنوز هم ارتباطاتی باهم دارند. فائزه هنوز هم اهل دوره همی و به راه انداختن باربی کیو است، او بسیار کم از خود عکس به اشتراک می گذارد اما در همان تعداد کم می توانید ببینید که دور او شلوغ است و بساط باربی کیو هم بر پا است. برای اطلاعات بیشتر حتما اینستاگرام فائزه سبحانی را دنبال کنید.

فائزه خواهر ساشا

پاسخ به سوالات متداول

پدر و برادر فائزه سبحانی همان خواهر ساشا سبحانی چه کسانی هستند ؟

پدر او احمد سبحانی سفیر ایران در ونزوئلا و برادرش ساشا سبحانی آقازاده جنجالی است.

فائزه به گفته دوستانش چه اخلاق خاصی داشت ؟

او دختری ساکتی بود و به دیده شدن علاقه ای نداشت.

چه کسی اولین بار خبر طلاق محسن افشاری از همسرش را پخش کرد ؟

فائزه سبحانی یا همان خواهر ساشا سبحانی خبر طلاق محسن افشانی را منتشر کرد.

دکمه بازگشت به بالا