حواشی سلبریتی ها

لیست بهترین خواننده های ایرانی از قدیم تا به امروز در سبک های مختلف

دنیای موسیقی و خوانندگی بسیار بزرگ و وسیع می باشد. امروزه در سرتاسر جهان کم تر افرادی وجود دارند که به نسبت موسیقی بی تفاوت باشند. علاقه به موسیقی بسیاری از افراد را از سنین کم به سمت خود می کشاند و گاها باعث می شود افراد از سنین نوجوانی به سمت خوانندگی بروند. موسیقی سبک های بسیار متنوعی دارد و افرادی که به دنبال خوانندگی هستند با توجه به استعداد و علاقه خود به سمت هر یک از این شاخه ها می روند. به طور مثال برخی به موسیقی پاپ، برخی به موسیقی رپ و عده ای نیز به موسیقی سنتی علاقه مند هستند. در دنیای موسیقی در حال حاضر در هر سبکی، خوانندگان میلیونی و بسیار زیادی وجود دارند که در کشور های مختلف مشغول به فعالیت هستند و هر کدام از آن ها نیز طرفداران زیادی دارند. کشور ایران از قدیم یکی از کشور های با ریشه در زمینه موسیقی بوده است و خوانندگان مشهور جهانی کم نداشته است. از قدیم در ایران خوانندگان زیادی حضور داشته اند و اکنون نیز روز به روز بر تعداد خوانندگان ایرانی افزوده می شود. به صورت کلی می توان بیان کرد محبوب ترین سلبریتی ایرانی اکثرا خواننده بوده است که این موضوع حائز اهمیت بسیار زیادی می باشد.

موسیقی ایرانی یکی از معروف ترین سبک های موسیقی در جهان می باشد و آوازه آن به تمام کشور های دنیا رسیده است. در کشور ایران خوانندگان پاپ، سنتی و حتی رپر های محبوب زیادی وجود دارند و عده زیادی از آن ها در خارج از کشور هم کنسرت های زیادی برگزار کرده اند. با توجه به محبوبیت موسیقی و خوانندگی در ایران، در این مقاله سعی در معرفی برخی از بهترین خوانندگان ایرانی در سبک ها مختلف را داریم. اگر شما نیز به موسیقی و خوانندگی علاقه مند هستید حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین خوانندگان ایرانی در سبک های مختلف آشنا شوید.

  • همواره می توانید جدید ترین اخبار سلبریتی های ایرانی را از طریق مقالات اخبار سلبریتی هادر سایت ایران دنبال نمایید.
فهرست مطالب پنهان
بهترین خوانندگان قدیمی ایرانی کدامند؟

بهترین خوانندگان قدیمی ایرانی کدامند؟

همان طور که اشاره شد از قدیم و مخصوصا پیش از انقلاب در ایران خوانندگان محبوب زیادی فعالیت می کردند و آوازه آن ها در تمام دنیا پیچیده بود. این خواننده های قدیمی به قدری محبوب و پر طرفدار بودند که همچنان پس از سال ها و دهه ها آهنگ و ترانه های آن ها طرفداران زیادی دارند و آوازه آن ها به این زودی خاموش نمی شود. خوانندگانی همچون هایده، مهستی، داریوش و ابی از جمله آن خوانندگان قدیمی در ایران می باشند که همچنان محبوبیت و جایگاه خاصی در موسیقی تاریخ ایران دارند. حال با توجه به این موضوع در این قسمت به معرفی بهترین خوانندگان قدیمی، جدیی که ساکن ایران یا خارج خستند یا به صورت خاص خواننده های لس آنجلسی ایرانی خواهیم پرداخت.

داریوش

داریوش اقبالی زاده که با نام داریوش شناخته می شود بدون شک یکی از محبوب ترین و پر آوازه ترین خوانندگان قدیمی ایرانی می باشد. داریوش از سال 1349 شمسی و پیش از انقلاب فعالیت خود را به عنوان خواننده آغاز کرد و یکی از خوانندگان سرشناس قبل از انقلاب به شمار می رود. این خواننده محبوب ایرانی در 15 بهمن ماه سال 1329 شمسی در شهر تهران متولد شد و از سن 20 سالگی با توجه به علاقه زیادی که به موسیقی و خوانندگی داشت، فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. داریوش یکی از بهترین خوانندگان پاپ و راک می باشد که تا کنون آهنگ های بسیار زیادی را منتشر کرده است و جایگاه خاصی در موسیقی ایرانی دارد. وی علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری هم فعالیت داشته و یکی از فعالان اجتماعی ایرانی هم به شمار می رود که عضوی از سازمان عفو بین الملل می باشد. داریوش در سال 1356 در مجله جوانان به عنوان محبوب ترین خواننده ایرانی شناخته شد. او تا کنون با خوانندگان سرشناس دیگری هم سابقه همکاری دارد. این خواننده ایرانی در دوران پهلوی به دلیل انتشار و خواندن آهنگ های سیاسی مانند جنگل، بن بست، بوی گندم و … چندین بار دستگیر و به زندان منتقل شد و او در مجموع در کل دوران پهلوی سابقه 26 ماه زندان را دارد. داریوش اکنون خارج از ایران سکونت دارد و در خارج از کشور نیز کنسرت های بسیاری را برای ایرانیان برگزار می کند. از محبوب ترین آهنگ های داریوش می توان به ترانه هایی همچون معجزه خاموش، گل بیتا، پرنده مهاجر، شقایق، چشم من و … اشاره کرد.

هایده

امروزه امکان ندارد که نام خوانندگان محبوب و سرشناس ایرانی به میان بی آید اما نامی از هایده شنیده نشود. معصومه دده بالا که همگی او را با نام هایده می شناختند یکی از اسطوره های تاریخ موسیقی ایران می باشد. هایده در 21 فروردین ماه سال 1321 شسمی در تهران متولد شد. او از کودکی صدای بسیار خوب و استعداد بالایی برای خوانندگی داشت و به تشویق مادرش پا در عرصه موسیقی گذاشت. هایده در سال 1368 و در 30 دی ماه در کشور آمریکا و شهر سانفرانسیسکو از دنیا رفت و در همان جا نیز به خاک سپرده شد. هایده به مدت 20 سال به عنوان یک خواننده فعالیت کرد و بیش از 200 اثر به یاد ماندنی از خود بر جای گذاشت. هایده به واسطه صدای بسیار خوبی که داشت خیلی زود در میان مردم به شهرت رسید و توانست طرفداران زیادی هم پیدا کند. هایده فعالیت حرفه ای خود را در سال 1347 شسمی با اجرا در برنامه رادیویی گل ها آغاز کرد. هایده بیش از انقلاب به لندن رفت. در سال 1361 شمسی هم برای ادامه فعالیت خود به لس آنجلس آمریکا مهاجرت کرد. هایده به دلیل دوری از وطن خود یعنی ایرانی، در آمریکا آهنگی به نام بهار بهار باز اومده دوباره را منتشر کرد که دلتنگی خود را در این آهنگ بیان کرد. این آهنگ در ایران بسیار مورد توجه واقع شد. این خواننده محبوب ایرانی تنها یک روز پس از کنسرت خود با توجه به مشکلات روحی و جسمی ای که داشت در سن 47 سالگی از دنیا رفت.

بیژن مرتضوی

بیژن مرتضوی

بیژن مرتضوی یکی دیگر از خوانندگان قدیمی و محبوب ایرانی می باشد. بیژن مرتضوی در 25 آبان ماه سال 1336 شمسی در شهرستان بابل استان مازندران متولد شده است. بیژن مرتضوی زمانی که تنها 3 سال سن داشت به یادگیری نواختن ویولن پرداخت. او پس از مدتی به همراه خانواده به تهران رفت و در کنار بهترین اساتید ویولن در تهران مانند استاد پرویز یاحقی به یادگیری ویولن پرداخت. او در سن هفت سالگی به نواختن پیانو و گیتار پرداخت و با توجه به استعداد فراوانی که داشت در مسابقات کشوری موسیقی دانش آموزی توانست به مقام اول برسد. بیژن مرتضوی در سن 14 سالگی یک گروه ارکستر شامل 32 نفر اعضا تشکیل داد و چند اجرا در رامسر هم انجام داد. بیژن مرتضوی پس از پایان مقطع دبیرستان به کشور انگلیس مهاجرت کرد. وی در انگلیس در رشته مهندسی نقشه کسی تحصیل کرد. در کنار آن اجرای موسیقی و یادگیری ویولن را هم ادامه داد. مرتضوی در اواخر دهه 70 میلادی برای ادامه تحصیل به کشور آمریکا و شهر تگزاس مهاجرت کرد. او در آن کشور در رشته موسیقی ادامه تحصیل داد و در سال 1985 میلادی و زمانی که در کالیفرنیا ساکن شد اولین آلبوم خود را منتشر کرد. بیژن مرتضوی یکی از محبوب ترین خوانندگان قدیمی ایرانی می باشد که تا کنون تور های کنسرت بین المللی زیادی را برگزار کرده است. اکنون بیش از 3 دهه از فعالیت های این خواننده محبوب ایرانی می گذرد و او همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

مهستی

مهستی بدون شک از بزرگ ترین خوانندگان تاریخ ایران بوده است. افتخار دده بالا که با لقب مهستی شناخته می شد خواهر هایده یکی دیگر از اسطوره های تاریخ موسیقی ایران بوده است. مهستی در 25 آبان ماه سال 1325 شمسی در تهران متولد شده است. مهستی نیز همانند خواهر بزرگ تر خود هایده، از کودکی صدای بسیار خوبی داشت و با حمایت های مادرش پا در عرصه موسیقی گذاشت. مهستی اولین آهنگ خود را در سن بیست سالگی و با نام آن که دلم را برده خدایا منتشر کرد. مهستی نیز همانند هایده چندی بیش از انقلاب ایران را ترک کرد و برای مدتی به انگلیس و سپس پس از آن برای همیشه به آمریکا مهاجرت کرد. مهستی از هایده فعالیت بیشتری در عرصه موسیقی داشت. مهستی بیش از 4 دهه در عرصه موسیقی فعالیت کرد و همانند خواهر بزرگ تر خودش 200 اثر از خود بر جای گذاشت. این خواننده قدیمی ایرانی پس از منتشر کردن آلبوم معروف از خدا خواسته و زمانی که مشغول تهیه یک آلبوم دیگر با همکاری شادمهر عقیلی بود پس از 4 سال با سر و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان روده از دنیا رفت. این خواننده قدیمی ایرانی در شهر سانتا روزا در ایالت کالیفرنیا در صبح 4 تیر سال 1386 در سن 60 سالگی فوت شد. پس از آن پیکر مهستی به لس آنجلس انتقال یافت و در گورستان وست وود در شهر لس آنجلس و در کنار مزار خواهرش به خاک سپرده شد. مهستی در طول زمان فعالیت خود آلبوم های زیادی را هم منتشر کرد که از پر طرفدار ترین آن ها می توان به آشفته، از خدا خواسته، حقیقت، دلداده، سراب عشق و مسافر اشاره کرد.

سیاوش قمیشی

از سیاوش قمیشی هم می توان به عنوان یکی دیگر از بزرگ ترین خوانندگان قدیمی ایرانی اشاره کرد. سیاوش قمیشی در 21 خرداد ماه سال 1324 در شهر اهواز متولد شده است. وی با نام مرد باران هم شناخته می شود و تا کنون آثار بسیار زیادی را منتشر کرده است. قمیشی در سبک های پاپ، ترنس، راک، بلوز و هاوس فعالیت دارد و این فعالیت خود را از سال 1359 میلادی آغاز کرده است. قمیشی به همراه خانواده اش در سن 9 سالگی به شهر تهران مهاجرت کردند. او از سن 6 سالگی به یاد گیری آکاردئون کرد. مادر سیاوش قمیشی از نوازدگان پیانو بود و این موضوع باعث شد تا سیاوش قمیشی به موسیقی علاقه پیدا کند. اکنون بیش از 4 دهه است که قمیشی به عنوان یک خواننده سرشناس و بزرگ فعالیت دارد و در طی این 4 دهه 18 آلبوم رسمی به همراه 25 تک آهنگ منتشر کرده است. سیاوش قمیشی اولین خواننده ایرانی بود که توانست تمامی بخش های یک آهنگ شامل ترانه، آهنگ، تنظیم و خوانندگی را به تنهایی انجام دهد. این خواننده قدیمی و سرشناس ایرانی به عنوان پایه گذار اصلی سبک موسیقی ترنس در کشور ایران هم شناخته می شود. سیاوش قمیشی که اکنون در سن 77 سالگی به سر می برد در لس آنجلس آمریکا زندگی می کند. این خواننده پر آوازه ایرانی کنسرت های بی شماری را در کشور های نزدیک به ایران مانند ترکیه و امارات انجام داده است و با استقبال پر شور ایرانیان نیز مواجه شده است. از معروف ترین آلبوم های این ترانه سرا می توان به فرنگیس، حکایت و نقاب اشاره کرد که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند.

ابی

ابی

از ابراهیم حامدی هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین خوانندگان قدیمی ایرانی اشاره کرد. ابراهیم حامدی با نام ابی شناخته می شود و در 29 خرداد ماه سال 1328 در شهر تهران متولد شده است. ابی از سن 19 سالگی فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد یکی از بهترین خوانندگان پاپ ایرانی می باشد. ابی علاوه بر سبک پاپ در ژانر های دیگری نیز همانند راک، بالاد، فولکلور، دنس، هاوس و ترنس هم فعالیت دارد. ابی در سن 25 سالگی با فیروزه مقدادی ازدواج کرد و از او صاحب 3 دختر به نام های عسل، سایه و خاتون شد و برای هر سه دختر خود یک ترانه جداگانه خواند. ابی در سال 1355 برای اجرای یک کنسرت به کشور آمریکا می رود. پس از آن با زمزمه هایی مبنی بر انقلاب در ایران ابی مجبور به ماندن در آمریکا می شود. ابی در کشور آمریکا از فیروزه همسر اول خود جدا شد و با مهشید برومند ازدواج کرد. این 2 در کنسرت ابی در شهر گوتنبرگ آشنا شدند و مهشید از همسر اول خود هم یک فرزند داشته است. مهشید برومند اکنون به عنوان مدیر برنامه های ابی هم شناخته شده و در تمام کنسرت های او حضور دارد. ناگفته نماند که همسر او نیز گاها حواشی ای ایجاد کرده است که حتی به فعالیت های ابی هم لطمه وارد کرده است. ابراهیم حامدی یا همان ابی اکنون ساکن شهر لس انجلس در کشور آمریکا می باشد و کنسرت های زیادی هم تا کنون در کشور های همسایه ایران برگزار کرده است.

بهترین خوانندگان پاپ ایرانی کدامند؟

سبک پاپ محبوب ترین سبک موسیقی در ایران می باشد و همین مسئله باعث شده تا اکثر خوانندگان ایرانی در سبک پاپ فعالیت کنند. در ایران خوانندگان پاپ زیادی وجود دارند که در این قسمت به معرفی بهترین خوانندگان پاپ ایرانی اشاره خواهیم کرد.

محسن چاووشی

محسن چاووشی یکی از بهترین و پر طرفدار ترین خوانندگان پاپ ایرانی می باشد. محسن چاووشی فعالیت های اجتماعی زیادی را هم دارد و تا کنون با کمپین هایی که ایجاد کرده است توانسته زندانیان زیادی را آزاد کند و این موضوع باعث شده تا چاووشی یکی از خوانندگان مردمی به شمار برود. این خواننده محبوب ایرانی تا به امروز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های او نیز طرفداران زیادی هم دارد. این خواننده همچنین آهنگ هایی هم برای حمایت از مردم ایران منتشر کرده است که نقش زیادی در محبوبیت امروزی وی داشته اند.

رضا صادقی

رضا صادقی

رضا صادقی از دیگر خوانندگان برتر ایرانی در زمینه پاپ می باشد. رضا صادقی در شهر بندعباس متولد شده است و اصالتی جنوبی دارد. این خواننده 43 ساله سال های زیادی است که بر روی ویلچر نشسته است و تا کنون آلبوم ها و آهنگ های بسیاری را منتشر کرده است. رضا صادقی اکنون در شهر تهران زندگی می کند و تا کنون کنسرت های مختلفی را هم در شهر های ایران برگزار کرده است. این خواننده توانمند و پر طرفدار ایرانی فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرد و اکنون نزدیک به 3 دهه از فعالیت های هنری او می گذرد.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری از دیگر خواننده های پاپ ایرانی می باشد. بنیامین در 18 شهریور ماه سال 1361 در شهر تهران متولد شده است. بنیامین به عنوان خواننده، ترانه سرا و آهنگساز فعالیت دارد و تا کنون با آهنگ هایی که منتشر کرده است توانسته شهرت و محبوبیت زیادی را پیدا کند. آلبوم 85 اولین آلبوم این خواننده پاپ ایرانی بود و پس از انتشار این آلبوم بنیامین بهادری به شهرت بسیار زیادی رسید. بنیامین نیز مانند سایر خوانندگان محبوب ایرانی تا کنون آثار زیادی را منتشر کرده است و کنسرت های داخلی و خارجی زیادی را هم توانسته برگزار کند.

شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی بدون شک یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین خوانندگان پاپ ایرانی می باشد. شادمهر به عنوان خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده، ترانه سرا، تهیه کننده و یک بازیگر ایرانی مشغول به فعالیت است. شادمهر عقیلی اکنون در کشور آمریکا سکونت دارد و تا کنون آهنگ های زیادی را برای طرفدارانش منتشر کرده است. این خواننده در 7 بهمن ماه سال 1351 در تهران متولد شده است و از سال 1374 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. شادمهر تا کنون با خوانندگان سرشناس زیادی همکاری کرده است که از معروف ترین آن ها می توان به مهستی، لیلا فروهر، ابی، عارف، علی لهراسبی و جمشید اشاره کرد.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده

نام حجت اشرف زاده را تا کنون بسیار شنیده اید. حجت اشرف زاده از دیگر خوانندگان پاپ ایرانی می باشد. این خواننده و آهنگساز ایرانی در 12 آذر ماه سال 1358 در شهرستان نیشابور در خراسان رضوی متولد شده است و تا کنون با فعالیت خود توانسته به شهرت زیادی برسد.

آرش ای پی

از آرش ای پی می توان به عنوان یکی دیگر از خوانندگان پاپ ایرانی اشاره کرد. نام آرش ای پی را همیشه در کنار نام مسیح می شنوید و این دو برادر سال های زیادی است که در کنار یک دیگر مشغول خوانندگی می باشند و طرفداران بسیار زیادی هم در ایران دارند.

بهترین خوانندگان جدید ایرانی کدامند؟

در قسمت های ابتدایی گفته شد که با توجه به محبوبیت موسیقی در ایران روز به روز بر تعداد خوانندگان ایرانی افزوده می شود. حال با توجه به این موضوع در این قسمت به معرفی چند تن از جدید ترین خوانندگان ایرانی خواهیم پرداخت.

سینا درخشنده

از سینا درخشنده می توان به عنوان یکی از بهترین و جدید ترین خوانندگان ایرانی اشاره کرد. سینا درخشنده متولد شهر شیراز می باشد و اکنون با 30 سال سن جزو خوانندگان پاپ سرشناس ایرانی می باشد. این خواننده از سال 1396 فعالیت خوانندگی خود را به صورت رسمی آغاز کرد و اکنون نیز طرفداران زیادی هم دارد.

هوروش بند

هوروش بند

نام هوروش بند را امروزه حتما شنیده اید. هوروش از دیگر خوانندگان جدید و محبوب ایرانی می باشد که با توجه به مدت زمان کوتاه فعالیت خود توانسته طرفداران زیادی هم پیدا کند و کنسرت های زیادی را هم در تهران و سایر شهر های ایران برگزار کند.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده در سال 97 میلادی با انتشار آهنگ دونه دونه به شهرت زیادی رسید و پس از انتشار این آهنگ نام خود را بر سر زبان ها انداخت. ابراهیم زاده هم جزو خوانندگان جدید ایرانی می باشد و توانسته تا به امروز به نسبت سایر خوانندگان جدید، طرفداران بیشتری هم پیدا کند. محسن ابراهیم زاده در سال 1398 در فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میان پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در استادیوم آزادی توانست یک کنسرت 100 هزار نفری برگزار کند.

سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی یکی دیگر از خوانندگان جوان ایرانی می باشد. این خواننده 33 ساله از سال 90 فعالیت خود را آغاز کرد اما نام او از اواسط دهه 90 شمسی بر سر زبان ها افتاد و یکی از خوانندگان جدید ایرانی در سبک پاپ به شمار می رود. این خواننده تا به امروز آهنگ های محبوب زیادی را منتشر کرده است.

آرون افشار

آرون افشار

آرون افشار از دیگر خوانندگان جوان و تازه کار ایرانی می باشد. آرون افشار در 1 تیر ماه سال 1377 در شهر مشهد متولد شده است و اکنون 3 سال از آغاز فعالیت های هنری این خواننده می گذرد. آرون افشار با انتشار چند آهنگ خیلی زود توانست نام خود را بر سر زبان ها انداخته و به شهرت برسد و حتی در سال 99 نیز به برنامه دورهمی مهران مدیری هم دعوت شد.

حمید هیراد

یکی دیگر از خوانندگان جدید ایرانی حمید هیراد می باشد که از اواسط دهه 90 میلادی با انتشار چند آهنگ و استقبال خوبی که از آن آهنگ های صورت گرفت توانست به شهرت برسد. وی اکنون یکی از بهترین خوانندگان پاپ ایرانی هم به شمار می رود و طرفداران زیادی هم دارد.

بهترین خوانندگان سنتی ایرانی کدامند؟

بهترین خوانندگان سنتی ایرانی کدامند؟

موسیقی سنتی در ایران طرفداران زیادی دارد. معمولا افراد میان سال به موسیقی سنتی علاقه بسیار زیادی دارند و در ایران نیز موسیقی سنتی اهمیت زیادی دارد و خوانندگان سنتی زیادی هم اکنون مشغول فعالیت هستند. حال با توجه به اهمیت این موضوع در این بخش به معرفی چند تن از بهترین خوانندگان سنتی ایران خواهیم پرداخت.

محمد اصفهانی

اگر به سبک موسیقی سنتی علاقه مند باشید حتما نام محمد اصفهانی را شنیده اید. محمد اصفهانی یکی از برترین خوانندگان سنتی ایران می باشد که تا کنون توانسته جوایز مختلفی را هم در مدت زمان فعالیت خود کسب کند.

محمدرضا شجریان

مرحوم محمدرضا شجریان خسرو آواز ایران بدون شک بزرگ ترین و محبوب ترین خواننده در تمام تاریخ ایران بوده است. محمدرضا شجریان خواننده سنتی ایرانی بوده است که در مشهد متولد شد و 2 سال پیش بر اثر بیماری جان خود را وداع گفت و در کنار آرامگاه فردوسی به خاک سپرده شد. محمدرضا شجریان اسطوره موسیقی ایران بود که در طی چند دهه فعالیت خود توانست آثار به یاد ماندنی زیادی را بر جای بگذارد.

شهرام ناظری

شهرام ناظری از دیگر خوانندگان سنتی ایرانی می باشد. ای نخواننده 72 ساله متولد کرمانشاه می باشد و در طی سال های فعالیت خود تا به امروز آثار زیادی را از خود بر جای گذاشته است.

معین

معین

نصرالله معین نجف آبادی که با نام هنری معین شناخ ته می شود یکی از خوانندگان سنتی و قدیمی ایزان می باشد که در شهر نجف آباد متولد شده است. این خواننده 71 ساله تا به امروز آثار زیادی را منتشر کرده است که با سرچ نام او در گوگل می توانید آهنگ های زیادی را از او پیدا کنید.

علیرضا قربانی

علیرضا قربانی یکی دیگر از خوانندگان سنتی ایرانی می باشد. وی از اواخر دهه 70 شمسی فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز توانسته افتخارات و جوایز متعددی را برای خود کسب کند.

علیرضا افتخاری

علیرضا افتخاری هم یکی دیگر از خواننده های سنتی و شناخته شده ایرانی می باشد. این خواننده 64 ساله در شهر اصفهان متولد شده است و تا به امروز آثار مختلفی را در سبک موسیقی سنتی منتشر کرده است.

عکس خوانندگان ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

هر کدام از خوانندگان ایرانی به واسطه شهرتی که پیدا کرده اند، از آن ها عکس های بسیار زیادی در گوگل و فضای مجازی منتشر شده است. پیدا کردن عکس خوانندگانی که در قسمت های قبل معرفی شدند کار بسیار آسانی می باشد و شما تنها با سرچ نام آن ها در فضای مجازی و یا گوگل می توانید عکس های زیادی را از آن ها مشاهده کنید که در این مقاله نیز تعدادی از بهترین عکس های آن ها برای شما منتشر شده است.

معروف ترین خوانندگان ایرانی که فوت کرده اند کدامند؟

در قسمت های قبل که بهترین خوانندگان ایرانی معرفی شدند گفته شد که برخی از آن ها به دلایل مختلفی فوت کرده اند. از معروف ترین خوانندگان ایرانی که تا به امروز فوت کرده اند می توان به محمدرضا شجریان، مهستی و هایده اشاره کرد. هر کدام از این افراد جایگاه خاص و ویژه ای در صنعت و تاریخ موسیقی ایران زمین دارند و همچنان آثار این خوانندگان محبوبیت بالایی دارند.

کدام یک از خوانندگان ایرانی خارج از کشور زندگی می کنند؟

امروزه بسیاری از خوانندگان ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند که اکثر آن ها را رپر ها تشکیل می دهند. اما در کنار آن ها خوانندگان دیگری هم هستند که به دلایل مختلفی تصمیم به ترک ایران گرفته اند. از معروف ترین خوانندگان ایرانی که خارج از کشور زندگی می کنند می توان به شادمهر عقیلی، ابی، سیاوش قمیشی، معین و داریوش اشاره کرد که اکثر آن ها نیز در شهر لس آنجلس آمریکا زندگی می کنند.

آدرس پیج اینستاگرام خوانندگان ایرانی را چگونه پیدا کنیم؟

اکثر افرادی که در این مقاله معرفی شدند در فضای مجازی و اینستاگرام فعالیت دارند. اگر به دنبال پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این خوانندگان ایرانی هستید تنها با سرچ نام آن ها در اینستاگرام می توانید پیج و آیدی این افراد را به راحتی پیدا کنید و از محتویات پیج آن ها دیدن کنید.

درامد خوانندگان ایرانی از کجاست؟

درآمد خوانندگان ایرانی از کجاست؟

درامد خوانندگان ایرانی معمولا از طریق منابع مختلفی است. بزرگ ترین منابع درامدی خوانندگان ایرانی فروش آلبوم، فروش آهنگ، برگزاری کنسرت و درامد های حاصل از اسپانسر می باشد که این درامد برای هر خواننده با توجه به میزان فعالیت و محبوبیت آن متفاوت است.

کدام یک از خوانندگان قدیمی ایرانی هنوز هم فعالیت دارند؟

بسیاری از خوانندگان قدیمی ایرانی با توجه به میزان محبوبیتی که دارند همچنان مشغول فعالیت هستند. خوانندگانی همچون سیاوش قمیشی، ابی، معین، داریوش و … جزوه معروف ترین خوانندگان قدیمی ایرانی می باشند که همچنان فعالیت خود را در زمینه خوانندگی ادامه می دهند.

آهنگ های خوانندگان ایرانی را چگونه می توانیم دانلود کنیم؟

دانلود آهنگ های خوانندگان ایرانی کار بسیار آسانی است. در حال حاضر سایت های موسیقی بسیار زیادی وجود دارد که شما تنها با سرچ نام آهنگ و یا نام خواننده مد نظر خود می توانید آهنگ های زیادی را به راحتی و با کیفیت های مختلف دانلود کنید.

آلبوم های خوانندگان ایرانی را چگونه دانلود کنیم؟

آلبوم های خوانندگان ایرانی را چگونه دانلود کنیم؟

شما همانند دانلود تک آهنگ های خوانندگان ایرانی، برای دانلود آلبوم های آن ها نیز کار آسانی دارید. با سرچ نام آلبوم مورد نظر خود در گوگل می توانید آلبوم را به صورت یک جا و یا به صورت تک تک دانلود کرده و از آن ها لذت ببرید.

سوالات متداول

  1. معروف ترین خوانندگان لس انجلسی ایران کدامند؟

    ابی، سیاوش قمیشی و شادمهر عقیلی جزو معروف ترین خوانندگان ایرانی می باشند که در لس آنجلس زندگی می کنند.

  2. بهترین خوانندگان ایرانی قبل از انقلاب کدامند؟

    مهستی و هایده از بهترین و بزرگ ترین خوانندگان ایرانی قبل از انقلاب به شمار می روند.

  3. بیشتر خوانندگان ایرانی در چه سبکی فعالیت دارند؟

    امروزه اکثر خوانندگان ایرانی در سبک های رپ و پاپ مشغول فعالیت هستند.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا