حواشی سلبریتی ها

حواشی فریده واثق مادر امیر تتلو + عکس و فیلم او

فریده واثق به عنوان مادر امیر تتلو شناخته می شود. او یکی از افرادی است که باتوجه به فعالیت هایی که انجام می دهد، حواشی بسیار زیادی را ایجاد نموده است. از این رو ما در این مقاله به بیوگرافی او می پردازیم. در صورت تمایل برای شناخت بیشتر این فرد می توانید با ما همراه باشید.

فریده واثق کیست؟

فریده واثق کیست؟

فریده واثق مادر امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو (مدیر سایت شرط بندی تتل بت) است. این روزها علی رغم حاشیه‌ های زیادی که پسرش در زمینه خوانندگی ایجاد می کند به شدت از او حمایت می کند. داستان از این قرار است که وقتی امیرحسین دوران نوجوانی خود را سپری می کرد خانواده او یعنی پدر و مادرش در زندگی مشترک دچار مشکل شده و چندی طول نکشید که پدر و مادرش از هم جدا شدند. این باعث شد که امیرحسین بعد از مدتی از روی تاثیر منفی ناشی از جو خانواده تصمیم بگیرد که به طور مستقل زندگی کند.

اما اخیراً مادر او نقش پر رنگ تری در زندگی امیرحسین از خود ایفا کرده و به حمایت از او می پردازد. به طوری که در فضای مجازی ناراحتی خود را از مشکلاتی که برای پسرش درست شده اند اعلام کرد.

همسرش این شخص کیست؟

همسر فریده واثق که محمد تقی مقصود لو نام دارد از همان اوایل زندگی از بیماری کبد رنج می‌ برد و بعد از این که فرزندانش یعنی امیر و دوتا دختر او به دنیا آمدند دار فانی را وداع گفت. این امر باعث شد که مادر آن ها نیز برای ادامه مسیر و تامین مخارج زندگی در زمینه مالی دچار مشکل شود.

فرزندان فریده واثق چه کسانی هستند؟

فرزندان فریده واثق چه کسانی هستند؟

فریده مادر سه فرزند می باشد. هر کدام از فرزندان او در حرفه ای فعالیت دارند. که به نحوی هنر خود را نشان می دهند. از بین فرزندان او امیر تتلو به شهرت بالایی دست پیدا کرد. از این طریق خانواده او‌ نیز در فضای مجازی دیده شدند.

فریده فعالیت های بالایی را در اینستاگرام دارد. معمولا از فرزندان خود در اینستاگرام‌ حمایت می کند و پست هایی را مربوط به فرزندانش به اشتراک می‌ گذارد. در ادامه ما قصد داریم فرزندان فریده واثق را بیشتر به شما معرفی کنیم. پس همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

نسیم مقصودلو

نسیم فرزند بزرگ این خانواده می باشد. او در حال حاضر متاهل است و‌ صاحب یک فرزند می باشد. نسیم مقصودلو تا کنون در زمینه های متفاوتی فعالیت داشته است. او مدتی به شعر و شاعری پرداخت و ویدیوهایی را از خوانندگی خود منتشر کرد. در حال حاضر نیز در زمینه فروش ملک فعالیت دارد.

او در کنار فعالیت های خود، در یوتیوب و اینستاگرام هم فعال می باشد. نسیم تا کنون حواشی های زیادی را به دنبال داشته است. عمده حواشی های او نیز مربوط به برادرش امیر تتلو می باشد. نسیم بارها در اینستاگرامش به‌ حمایت از تتلو پرداخت. اما مدتی را درگیری هایی را با برادرش داشته است. تمام این موارد باعث ‌بیشتر دیده شدن صفحه نسیم در اینستاگرام شده بود.

نغمه مقصودلو

یکی دیگر از دختران فریده واثق نغمه مقصودلو می باشد. نغمه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می‌کند. او در حال حاضر مجرد می باشد و با مادرش زندگی می‌ کند. نغمه تا کنون خود را درگیر هیچ حاشیه ای نکرده است. او دختری آرام است و فعالیت کمی را در اینستاگرام دارد.

عمده فعالیت های او مربوط به شغلش می باشد. به همین منظور همیشه ویدیوهایی را درباره عکاسی های خود منتشر می کند. نغمه همچنین در صفحه یوتیوب خود فیلم جشن پروانه های مادرش را منتشر کرده است. این فیلم در یوتیوبش بسیار پر بازدید بوده است.

امیر حسین مقصودلو

امیر تتلو تنها فرزند پسر فریده می باشد. او یکی از خواننده های معروف ایرانی می باشد که تا کنون در بین حواشی سلبریتی ها، حواشی های بسیاری را داشته است. عکس ‌های فریده واثق با امیر تتلو معمولا در تمامی سایت های اینترنتی موجود می باشد. فریده در اینستاگرامش فقط به بحث کردن درباره پسرش می‌ پردازد.

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

فریده واثق مادر امیر تتلو می باشد و شوهر خود یعنی پدر امیر تتلو را در سن جوانی و موقعی که هنوز تتلو در ایران بود و به شهرت نرسیده بود از دست داد. او تصمیم گرفت که برای ادامه زندگی خود مجدداً ازدواج کند و طبق خبرهایی که به گوش رسیده زندگی موفقی نیز داشته است. تتلو هم در طی چند تا از مصاحبه های خود اعلام کرده است که زندگی خود را مدیون مادرش است.

حمایت فریده واثق از امیر تتلو

امیر تتلو فرزند فریده واثق که خواننده پر حاشیه ای است و اکنون در ترکیه به سر می برد نیز باعث شد که مادرش برای حمایت از او دست به کار شود و شروع به ساخت کلیپ ها و فیلم هایی کند در قالب حمایت از پسرش و هرچند که لحن تند او در برخی از این کلیپ ها باعث شد که واکنش های زیادی از طرف رسانه ها متوجه او بشود ولی باز هم او دست از کار نکشید و به حمایت از فرزندش ادامه داد.

پیج اینستاگرام فریده واثق چیست؟

پیج اینستاگرام فریده واثق چیست؟

مادر امیر تتلو نیز در شبکه های اجتماعی فعالیت داشت. ولی بعد از این که پسرش در زندگی با انواع مشکلات و حواشی دست و پنجه نرم کرد او هر چند که دسترسی حضوری و مستقیمی به پسرش نداشت تصمیم گرفت که از طریق فضای مجازی به حمایت از پسرش بپردازد. مادر تتلو اینستا را انتخاب کرد و تصمیم گرفت از طریق پیج اینستاگرامش این کار را ادامه دهد و به خاطر طرفداران زیادی که امیر تتلو داشت پیج مادر او نیز به سرعت پیشرفت کرد. به گونه‌ ای که الان وی نیز یکی از فعالان اینستاگرام به شمار می آید. کلیپ ها و فیلم هایی که او در قالب حمایت از پسرش ساخته است را می توان در پیج اینستاگرامی او به آدرس faride_vasegh مشاهده کرد.

عکس فریده واثق

هر چند که فریده واثق ابتدا عکسی از خود منتشر نکرده بود به گونه ای که نمی شد گفت عکس های او در فضای مجازی وجود دارند. ولی اخیراً می توانیم در فضای مجازی و سایت های مختلف آن ها را مشاهده کنیم و و از شبکه های مجازیی که وی در آن عکس های بیشتری از خود را منتشر کرده است می توان به اینستاگرام اشاره کرد. پس طرفداران او می‌ توانند به پیج‌ اینستاگرامی اش مراجعه کرده و عکس ها و کلیپ هایی که از خود در زمینه های مختلف از بیوگرافی گرفته تا از حمایت‌ هایی که از پسرش انجام داده است را مشاهده کنند. هر چند که اینستاگرام چند دفعه است که تصمیم گرفته پیج او را مسدود کند ولی او مجدداً اقدام به ساخت پیج جدید نموده و به انتشار کلیپ ها و عکس های خود ادامه داده است.

نظر فریده واثق درباره دستگیری امیر تتلو چه بود؟

نظر فریده واثق درباره دستگیری امیر تتلو چه بود؟

مادر امیر تتلو قبل از بازگشت او‌ به ایران‌صحبت های عجیبی را در اینستاگرام خود داشت. اما پس از دستگیری پسرش، این ‌موضوع را آرامش و رهایی تتلو از شر دشمنان دانست. در واقع مادر وی از بازگشت تتلو به ایران خرسند بود. به همین دلیل واکنش‌ خاصی از سوی او صورت نگرفت. فریده درباره شرایط تتلو در زندان استوری هایی را منتشر کرده است. او تتلیتی ها را از احوال پسرش باخبر می کند.

حتی در استوری های خود اشاره داشت که حال امیر خوب می باشد. با این حال خود او نیز هنوز موفق نشده است امیر تتلو را ملاقات کند. به نظر می رسد، برای دیدن پسرش باید مدتی را منتظر باشد. زیرا اجازه ملاقات به خانواده او داده نشده است. فریده واثق نیز به خاطر اینکه هنوز اطلاعاتی دقیقی ندارد، فعالیت کمتری را در اینستاگرامش دارد. به همین دلیل فقط گاهی استوری هایی را منتشر می کند.

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

با وجود این که این شخصیت در اوایل هیچ گونه حاشیه و مشکلی ایجاد نمی کرد رفته رفته و با اوج گرفتن کار پسرش امیر تتلو در زمینه خوانندگی او نیز شروع به ایجاد حواشی زیادی از خود کرد. از این رو اسم او بر روی زبان ها افتاد که از آن می توان به لحن تند و زننده او در کلیپ هایی که جهت حمایت از پسرش منتشر کرده اشاره کرد. هم چنین از مهم ترین حاشیه های دیگر او می‌ توان به پخش کلیپ های بدحجابی و فیلم های رقصی که از خود در فضای مجازی منتشر کرده نام برد که این حواشی او باعث شدند بسیاری از شبکه‌ های اجتماعی در فضای مجازی اقدام به مسدود صفحات و پیج های او کنند. ولی او دست از کار نمی کشید و مجدداً به فعالیت خود ادامه می داد.

حرف های عجیب مادر تتلو به تتلیتی ها

حرف های عجیب مادر تتلو به تتلیتی ها

فریده واثق مادر امیر تتلو تا کنون صحبت های زیادی را با طرفداران امیر تتلو‌ داشته است. او معمولا به انتقاد حواشی اینستاگرام ساخته شده برای تتلو می‌ پردازد. اخبار جدیدی‌ که درباره امیر تتلو‌ و‌ سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد. خالی از صحبت ها و انتقادهای فریده واثق نبوده است. مادر تتلو با به اشتراک گذاری پست های پی در پی صحبت های عجیبی را در صفحه اینستاگرامش کرد. او سحر قریشی را به عقرب تشبیه داد.

سپس درباره گردبند طلایی که به سحر قریشی هدیه داده بود صحبت کرد. او در ادامه پسرش را سلطان خطاب کرد و از حضرت ازرائیل و‌ میکائیل برای فرزندش آرامش و برای دشمنانش آگاهی درخواست کرد. حرف های مادر تتلو در این‌ مدت آنقدر عجیب بود که حتی سحر قریشی به این ‌موضوع واکنش نشان داد.

اما صحبت های عجیب فریده واثق اولین بار نیست که اتفاق می افتد. او هر بار در پست های اینستاگرامش تتلیتی ها را مخاطب قرار می دهد و حرف های عجیبی را می زند. به همین‌ منظور اگر قصد دارید صحبت های او را مشاهده کنید. می توانید به صفحه رسمی وی در اینستاگرام مراجعه کنید. تا جدید ترین صحبت های او را درباره امیر تتلو مشاهده کنید.

شغل فریده واثق چیست؟

شغل فریده واثق از آن موضوعاتی است که وی در متن مصاحبه های خود زیاد به آن نپرداخته است. ولی طبق حرف ها و مصاحبه‌ هایی که امیر تتلو سال ها پیش با برخی از خبرگزاری ها داشته است سخن به میان آورده بود که مادر او از شغل رقصندگی کسب درآمد می‌ کند و این امر باعث شد که مادرش طی یک بیانیه کوتاه اعلام کند که درآمد او صرفاً رقصندگی نیست و از کانال هایی که در فضای مجازی دارد و هم چنین از پیج‌ اینستاگرامی اش نیز درآمد دارد. او با شرکت‌ های طراحی و دوخت لباس زنانه نیز قرار دادهایی دارد که بخشی از درآمد او از این راه تأمین می‌شود.

دلیل فحاشی امیر تتلو به مادرش چه بود؟

دلیل فحاشی امیر تتلو به مادرش چه بود؟

با وجود این که امیر تتلو رابطه بسیار صمیمی با مادر خود داشته است و هنوز هم این رابطه ادامه دارد و همیشه قدردان زحمات مادرش بوده است؛ ولی اخیراً کلیپ های رقص مادر تتلو در فضای مجازی باعث شد که امیر واکنش بدی نسبت به این قضیه نشان داد. به طوری که برخی از خبرها حاکی از آن است که امیر تتلو در قالب وویس یا همان ضبط صدا در فضای مجازی به مادر خود فحش داده است.

فیلم رقص فریده واثق را در کجا مشاهده کنیم؟

مادر امیر تتلو علاوه بر این که شخصیت سنگینی داشت نیز صاحب یک سبک رقص بسیار زیبا هم بود به طوری که بخشی از درآمدش از رقصندگی تامین می‌شد و وقتی این خبر به گوش امیر رسید واکنش خوبی نشان نداد و باعث شد که به مادرش فوش بدهد.

فریده واثق در نمایش جشن پروانه ها

فریده واثق در نمایش جشن پروانه ها

مادر امیر تتلو از زمان های گذشته تا کنون فعالیت های بالایی را برای به شهرت رسیدن داشته‌ است. فریده واثق سن کمی داشت که نمایش جشن پروانه ها را انجام‌ داد. جشن‌ پروانه ها یک‌ نمایش نامه بسیار حرفه ای و با محتوا می باشد. نقش اصلی آن مربوط به یک پروانه سفید است. که مادرش امیر تتلو‌ نقش پروانه سفید را بازی می‌ کند.

این نمایش در سال 1372 ضبط و‌ پخش شده است. درباره اینکه فریده واثق چند سال دارد، باید بگوییم او در زمان پخش این نمایش نامه سن کمی را داشت و جوان بوده است. این نمایش نامه بسیار زیبا و دلنشین بوده است. به همین خاطر در آن زمان طرفداران بالایی را پیدا کرد.

فریده نه تنها در بازیگری بلکه در زمینه های دیگر نیز بسیار هنرمند می باشد. فریده واثق رقص خوبی را نیز دارد. او‌ مدتی مربی رقص بوده است. وی تا کنون فعالیت های هنری خوبی را داشته است. به‌ همین دلیل فرزندان وی هر کدام هنرهای خاص خود را دارند.

سوالات متداول

  1. فریده واثق چه شغلی دارد؟

    شغل او بیشتر مربوط به رقص و کسب درآمد از اینستاگرام است.

  2. مادر امیر تتلو رابطه اش با فرزندانش چگونه است؟

    رابطه ی آن ها نرمال نیست و در بیشتر مواقع با یکدیگر مشکل دارند.

  3. امیر تتلو چه رابطه ای با مادرش دارد؟

    رابطه آن ها در بعضی مواقع مناسب و در بعضی مواقع بسیار بد است.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا