بیوگرافی سهراب ام جی
دسته بندی:

بیوگرافی سهراب ام جی با جزئیات به همراه عکس و فیلم

تصویر آواتار از
ارسال شده توسط mrlink
برای ورود به معتبرترین سایت پیش بینی در ایران کلیک کنید

زندگی نامه سهراب ام جی

 سهراب ام جی از گروه زدبازی شروع به فعالیت کرده است . در بیوگرافی سهراب ام جی آمده است که او از سنین پانزده و شانزده سالگی بسیار به موسیقی رپ علاقه مند بوده است و تصمیم می گیرد دیگر شنونده نباشد . سهراب که برای ادامه تحصیل خود به خارج از ایران رفته بوده است می گوید در آن جا و در غربت و تنهایی به این نتیجه رسیده است که دوست دارد در عرصه رپ فعالیت کند . او در ابتدا به دنبال این بوده است که خودش متن موسیقی رپ خلق کند و بنویسد .

 در بیوگرافی کامل سهراب ام جی دیده می شود که او در ابتدا فعالیت خود را با کاور خوانی روی چند موزیک آغاز کرده است . سهراب ام جی در ابتدا فعالیت خود را با مهراد آغاز کرده است و آن را یک آهنگساز حرفه ای می داند . او در مورد شخصیت خود می گوید که در عرصه فعالیت خود در موسیقی زیاد اهل برنامه ریزی کردن نیست و باید حس و حال ضبط و انجام کار را داشته باشد .

 سهراب می گوید ممکن است در طی چند ماه فعالیت بالایی داشته باشد و در مقابل چند مدت ساکن باشد و حس انجام فعالیت در عرصه موسیقی را نداشته باشد . جدید ترین موزیک سهراب ام جی آهنگ صد تا یه غاز با همکاری سامان است . او می گوید شاید در آینده ای نزدیک همکاری های زیادی با سامان داشته باشد و حتی به زودی از آن ها آلبوم هم منتشر می شود .

سایت سهراب ام جی

 تاریخچه گروه زدبازی : گروه زدبازی گروه موسیقی رپ فارسی است که اعضای آن در شهر های تهران و لندن و پاریس فعالیت می کنند . سه خواننده اصلی و اولیه این گروه از زمان تشکیل آن تا کنون سامان ویلسون و مهراد هیدن و سهراب ام‌ جی بوده اند . همچنین سیجل و علیرضا جی‌جی از سال دو هزار و پنج به این گروه پیوسته اند و نسیم پاریزه نیز به عنوان همخوان با این گروه همکاری های متعددی داشته‌ است .

 این گروه به عنوان پیشگام در سبک گنگستا در موسیقی رپ ایران شناخته شده‌ می باشند . اولین تک آلبوم با نام زاخار نامه به نام تهران مال منه هیجده فروردین ماه سال هزار و سیصد و نود و یک پخش شده است . در بیوگرافی سهراب ام جی زدبازی آهنگ های مختلفی از حضور این خواننده وجود دارد .

اگر علاقه مند به سایت های شرط بندی abt 90 و سایت شارک بت رادیو جوان هستید می توانید با کلیک بر روی کلمات پیشین به این سایت ها دست پیدا نمایید .

 آهنگ هایی که سهراب در آن ها حضور داشته است

 مهراد هیدن و سهراب ام جی و سیجل و علیرضا جی جی و نسیم پاریزه در این آلبوم حضور دارند . همچنین هیچ‌کس و بهزاد لیتو و آرش دارا در این آلبوم به عنوان خواننده مهمان حضور دارند . در سال دو هزار و چهارده آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه منتشر شده است که خواننده‌ های اصلی این آلبوم جی جی و سیجل و نسیم و خواننده‌ های مهمان آن بهزاد لیتو و سامی لو و سیاوش راد و کرنلا و با حضور سهراب ام جی بوده اند . این آلبوم و پس از آلبوم زاخار نامه اولین آلبومی بود که به اسم زدبازی منتشر شد .

 این در شرایطی بود که مهراد هیدن و سامان ویلسون به دلیل هایی از علیرضا جی جی و سیجل و سهراب ام جی و نسیم جدا شده بودند و در این آلبوم حضور نداشته اند . دلیل اصلی این جدایی هم اختلاف هیدن و ویلسون با جی جی دانسته شده است. که اینها در بیوگرافی سهراب ام جی مشهد می باشد .

بیوگرافی سهراب ام جی رپر

 در سال دو هزار و هفده آلبوم بعدی که تنها به نام هیدن بود و تونل نام داشت منتشر شد که خود هیدن خواننده اصلی این آلبوم بود . در این آلبوم سیجل و آرش دارا و سهراب ام جی و ویلسون و زخمی به عنوان خواننده مهمان حضور داشته اند . مهراد هیدن و تارا آهنگی را به اسم پس چی شد منتشر کردند و آن را تقدیم به نوید شاهسوندی که بر اثر سانحه در پیست اسکی درگذشت تقدیم کرده اند .

سهراب ام جی در ترک ما از آلبوم یکسین به از هم پاشیده شدن زدبازی اشاره می‌ کند . این گروه مدعی است که در آهنگ‌ ها و آلبوم های منتشر شده از خودشان به شخص خاصی فحاشی نمی کنند یا به تعبیری فحش به باد هوا است .

 سهراب ام جی در مصاحبه ای برای بیوگرافی سهراب ام جی با رادیو جوان گفته‌ است که مخالف فحاشی ناموسی و فحش به صورت مستقیم به شخص یا اشخاص خاصی می باشد . پس از بازگشت سامان ویلسون در گروه اختلافات زیادی در جریان بود که در نهایت باعث اختلاف بین گروه و جدا شدن گروه شد . در تاریخ نه مهر ماه هزار و سیصد و نود و سه در فیسبوک گروه اعلام شد که گروه به دو قسمت مختلف تقسیم شده‌ است .

 گروهی که تشکیل شده از سامان ویلسون و مهراد هیدن است و گروهی که سیجل وعلیرضا جی جی و نسیم آن را تشکیل می دهند . و در این بین سهراب ام جی افزون بر این‌ ها به صورت جدا با هر دو گروه همکاری می‌کرد .

زندگینامه mj

 بیوگرافی سهراب ام جی ویکی پدیا

 در بیوگرافی سهراب ام جی آمده است که متولد ایران است و در شهر تهران به دنیا آمده است . او از سنین نوجوانی به موسیقی رپ علاقه مند شده است و در ابتدا مشغول به سرودن و نویسندگی متن آهنگ های رپ کرده است . سهراب ام جی که نام واقعی او سهراب مصطفوی می باشد متولد آبان ماه است . سهراب لیسانس رشته ی تبلیغات و روابط عمومی را از دانشگاه انگلستان دارد . او ویژگی مهم خود را در عرصه خوانندگی این می داند که زیاد اهل برنامه ریزی نیست و ناگهانی مشغول کاری می‌شود .

 تاثیر زندگی خانوادگی در بیوگرافی سهراب ام جی

 در بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش آمده است که این دو در سال هزار و سیصد و نود و دو با یک دیگر ازدواج کرده اند . اکنون آن ها صاحب یک فرزند نیز می باشند . او در حال حاضر در ایران زندگی می کند و تنها برای برگزاری کنسرت و یا ضبط آهنگ به کشور های دیگر می رود . او ورزش کار نیز می باشد و در این حرفه نیز مهارت خاصی دارد . اکنون سهراب یک رستوران در تهران دارد و آن را اداره می کند و همچنین او یک شرکت خانوادگی نیز دارد .

برای ورود به معتبرترین سایت پیش بینی در ایران کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *