سایت های مورد تایید

بیوگرافی سهراب ام جی با جزئیات به همراه عکس و فیلم

سهراب ام جی خواننده گروه زدبازی می باشد که ما در این مقاله به ارائه یک بیوگرافی کامل از او پرداخته ایم.

زندگی نامه سهراب ام جی

سهراب ام جی از گروه زدبازی شروع به فعالیت کرده است . در بیوگرافی سهراب ام جی آمده است که او از سنین پانزده و شانزده سالگی بسیار به موسیقی رپ علاقه مند بوده است و تصمیم می گیرد دیگر شنونده نباشد . سهراب که برای ادامه تحصیل خود به خارج از ایران رفته بوده است می گوید در آن جا و در غربت و تنهایی به این نتیجه رسیده است که دوست دارد در عرصه رپ فعالیت کند . او در ابتدا به دنبال این بوده است که خودش متن موسیقی رپ خلق کند و بنویسد .

در بیوگرافی کامل سهراب ام جی دیده می شود که او در ابتدا فعالیت خود را با کاور خوانی روی چند موزیک آغاز کرده است . سهراب ام جی در ابتدا فعالیت خود را با مهراد آغاز کرده است و آن را یک آهنگساز حرفه ای می داند . او در مورد شخصیت خود می گوید که در عرصه فعالیت خود در موسیقی زیاد اهل برنامه ریزی کردن نیست و باید حس و حال ضبط و انجام کار را داشته باشد .

سهراب می گوید ممکن است در طی چند ماه فعالیت بالایی داشته باشد و در مقابل چند مدت ساکن باشد و حس انجام فعالیت در عرصه موسیقی را نداشته باشد . جدید ترین موزیک سهراب ام جی آهنگ صد تا یه غاز با همکاری سامان است . او می گوید شاید در آینده ای نزدیک همکاری های زیادی با سامان داشته باشد و حتی به زودی از آن ها آلبوم هم منتشر می شود .

سایت سهراب ام جی

تاریخچه گروه زدبازی : گروه زدبازی گروه موسیقی رپ فارسی است که اعضای آن در شهر های تهران و لندن و پاریس فعالیت می کنند . سه خواننده اصلی و اولیه این گروه از زمان تشکیل آن تا کنون سامان ویلسون و مهراد هیدن و سهراب ام‌ جی بوده اند . همچنین سیجل و علیرضا جی‌جی از سال دو هزار و پنج به این گروه پیوسته اند و نسیم پاریزه نیز به عنوان همخوان با این گروه همکاری های متعددی داشته‌ است .

این گروه به عنوان پیشگام در سبک گنگستا در موسیقی رپ ایران شناخته شده‌ می باشند . اولین تک آلبوم با نام زاخار نامه به نام تهران مال منه هیجده فروردین ماه سال هزار و سیصد و نود و یک پخش شده است . در بیوگرافی سهراب ام جی زدبازی آهنگ های مختلفی از حضور این خواننده وجود دارد .

اگر علاقه مند به سایت های شرط بندی abt 90 و سایت شارک بت رادیو جوان هستید می توانید با کلیک بر روی کلمات پیشین به این سایت ها دست پیدا نمایید .

آهنگ هایی که سهراب در آن ها حضور داشته است

مهراد هیدن و سهراب ام جی و سیجل و علیرضا جی جی و نسیم پاریزه در این آلبوم حضور دارند . همچنین هیچ‌کس و بهزاد لیتو و آرش دارا در این آلبوم به عنوان خواننده مهمان حضور دارند . در سال دو هزار و چهارده آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه منتشر شده است که خواننده‌ های اصلی این آلبوم جی جی و سیجل و نسیم و خواننده‌ های مهمان آن بهزاد لیتو و سامی لو و سیاوش راد و کرنلا و با حضور سهراب ام جی بوده اند . این آلبوم و پس از آلبوم زاخار نامه اولین آلبومی بود که به اسم زدبازی منتشر شد .

این در شرایطی بود که مهراد هیدن و سامان ویلسون به دلیل هایی از علیرضا جی جی و سیجل و سهراب ام جی و نسیم جدا شده بودند و در این آلبوم حضور نداشته اند . دلیل اصلی این جدایی هم اختلاف هیدن و ویلسون با جی جی دانسته شده است. که اینها در بیوگرافی سهراب ام جی مشهد می باشد .

در سال دو هزار و هفده آلبوم بعدی که تنها به نام هیدن بود و تونل نام داشت منتشر شد که خود هیدن خواننده اصلی این آلبوم بود . در این آلبوم سیجل و آرش دارا و سهراب ام جی و ویلسون و زخمی به عنوان خواننده مهمان حضور داشته اند . مهراد هیدن و تارا آهنگی را به اسم پس چی شد منتشر کردند و آن را تقدیم به نوید شاهسوندی که بر اثر سانحه در پیست اسکی درگذشت تقدیم کرده اند .

سهراب ام جی در ترک ما از آلبوم یکسین به از هم پاشیده شدن زدبازی اشاره می‌ کند . این گروه مدعی است که در آهنگ‌ ها و آلبوم های منتشر شده از خودشان به شخص خاصی فحاشی نمی کنند یا به تعبیری فحش به باد هوا است .

سهراب ام جی در مصاحبه ای برای بیوگرافی سهراب ام جی با رادیو جوان گفته‌ است که مخالف فحاشی ناموسی و فحش به صورت مستقیم به شخص یا اشخاص خاصی می باشد . پس از بازگشت سامان ویلسون در گروه اختلافات زیادی در جریان بود که در نهایت باعث اختلاف بین گروه و جدا شدن گروه شد . در تاریخ نه مهر ماه هزار و سیصد و نود و سه در فیسبوک گروه اعلام شد که گروه به دو قسمت مختلف تقسیم شده‌ است .

گروهی که تشکیل شده از سامان ویلسون و مهراد هیدن است و گروهی که سیجل وعلیرضا جی جی و نسیم آن را تشکیل می دهند . و در این بین سهراب ام جی افزون بر این‌ ها به صورت جدا با هر دو گروه همکاری می‌کرد .

زندگینامه mj

بیوگرافی سهراب ام جی ویکی پدیا

در بیوگرافی سهراب ام جی آمده است که متولد ایران است و در شهر تهران به دنیا آمده است . او از سنین نوجوانی به موسیقی رپ علاقه مند شده است و در ابتدا مشغول به سرودن و نویسندگی متن آهنگ های رپ کرده است . سهراب ام جی که نام واقعی او سهراب مصطفوی می باشد متولد آبان ماه است . سهراب لیسانس رشته ی تبلیغات و روابط عمومی را از دانشگاه انگلستان دارد . او ویژگی مهم خود را در عرصه خوانندگی این می داند که زیاد اهل برنامه ریزی نیست و ناگهانی مشغول کاری می‌شود .

تاثیر زندگی خانوادگی در بیوگرافی سهراب ام جی

در بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش آمده است که این دو در سال هزار و سیصد و نود و دو با یک دیگر ازدواج کرده اند . اکنون آن ها صاحب یک فرزند نیز می باشند . او در حال حاضر در ایران زندگی می کند و تنها برای برگزاری کنسرت و یا ضبط آهنگ به کشور های دیگر می رود . او ورزش کار نیز می باشد و در این حرفه نیز مهارت خاصی دارد . اکنون سهراب یک رستوران در تهران دارد و آن را اداره می کند و همچنین او یک شرکت خانوادگی نیز دارد .

سهراب ام جی سپاه

سهراب یکی از خوانندگان مشهور سبک رپ فارسی است که در گروه منحل شده زد بازی فعالیت می کرد. این چهره آهنگ جنجال آفرینی به سپاه را در سال های اخیر منتشر کرده است که شهرت او را چندین برابر کرد. او در انتشار این ترک با نسیم پاریزه، سیجل و علیرضا جی جی به همکاری پرداخت.

سهراب ام جی در برنامه هیدن تاک

هیدن تاک یکی از برنامه های محبوبی است که با خوانندگان رپ فارسی مصاحبه می کند. سهراب در یکی از قسمت های این برنامه به عنوان مهمان دعوت شد و در مورد موسیقی سبک رپ و دیگر خوانندگان فعال در این سبک، صحبت های جنجالی کرد. می توانید ویدئو کامل این مصاحبه را در یوتیوب مشاهده نمایید.

اینستاگرام سهراب ام جی

این خواننده سبک رپ مانند اکثر خوانندگان رپ فارسی در اینستاگرام نیز حضور دارد. با سرچ sohmj می توانید به پیج اصلی این خواننده محبوب دسترسی پیدا کنید و از انتشار ترک های او اطلاع پیدا کنید. وی توانسته نگاه یک میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب را به سمت پیج خود جلب کرده است و توانسته تیک آبی اینستاگرام را دریافت نماید.

بیوگرافی سهراب ام جی رپر

کلاب هاوس این رپر

کلاب هاوس از برنامه های نوظهور مجازی است که خوانندگان بسیار زیادی در آن حضور دارند. حضور سهراب در این اپلیکیشن نیز با سر و صدا بسیار زیادی همراه بود و کاربران این اپلیکیشن از حضور او بسیار استقبال کردند. برای پیدا کردن صفحه این چهره در ‌کلاب هاوس، نام او را به صورت لاتین در قسمت سرچ اپلیکیشن وارد کنید.

این رپر کجا زندگی می کند؟

این رپر با استعداد ایرانی تا پایان تحصیلات دوران راهنمایی در تهران حضور داشت و پس از آن برای گذراندن دوران دبیرستان به انگلستان رفت. وی پس از تلاش های بسیار زیاد توانست اقامت دائمی این کشور را دریافت کند و در حال حاضر در شهر لندن به همراه همسر و فرزند خود زندگی می کند.

5 آهنگ برتر سهراب mj

این رپر موفق تاکنون همکاری های گسترده ای را با دیگر رپر های شناخته شده به انجام رسانده و حتی ترک های مستقل موفقی را نیز منتشر کرده است. در ادامه پنج ترک برتر سهراب را شرح می دهیم.

آهنگ حلال اولسون سهراب ام جی

حلال اولسون یکی از ترک های موفق و جدید سهراب می باشد که او را به شهرت بسیار زیادی رساند. این ترک در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و علی اردوان، ام جی را در انتشار آن همراهی کرد.

آهنگ چرا بدی سهراب ام جی

اهنگ چرا بدی یکی از قوی ترین همکاری های سهراب ام جی با هیچکس می باشد. این ترک در سال ۲۰۱۲ در دسترس علاقه مندان قرار گرفت و یکی از ترک های مشهور آلبوم زاخار نامه می باشد.

آهنگ دروغ تعطیل سهراب ام جی

دروغ تعطیل یکی از ترک های مستقل این رپر مشهور است که در آن تمام توانایی خود در خواندن موسیقی رپ را به رخ رقیبانش کشیده است. سهراب ام جی دروغ تعطیل را در سال ۲۰۱۲ منتشر کرد و در حال حاضر نیز در پلی لیست رپ دوستان به چشم می خورد.

آهنگ از تهران متنفرن سهراب ام جی

از تهران متنفرن، یکی دیگر از ترک های سهراب است که علاقه مندان این خواننده از آن بسیار استقبال کردند. این ترک در سال ۲۰۲۱ انتشار یافت و حاصل همکاری گسترده ام جی، سامان ویلسون، مهراد هیدن و علی کِی می باشد.

آهنگ تابستون کوتاهه سهراب ام جی

شاد بتوان گفت که مشهور ترین ترک این خواننده تابستون کوتاهه می باشد. سهراب این ترک را با گروه مشهور زد بازی منتشر کرد که در سال ۱۳۸۶ توانست غوغا آفرین باشد.

دکمه بازگشت به بالا