حواشی سلبریتی ها

شناخته شده ترین سلبریتی های intj در جهان

یکی از تیپ های شخصیتی تست MBTI (مایرز – بریگز) با نام تیپ شخصیتی INTJ شناخته می شود. این 4 حرف برگرفته از 4 ویژگی شاخص این دسته از افراد می باشد که Introverted (درونگرا) ، Intuitive (شهودی)، Thinking (منطقی) و Judging (قضاوتی) می باشند. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی سلبریتی های intj بپردازیم.

سلبریتی های intj دارای چه خصوصیات رفتاری هستند؟

سلبریتی های intj دارای چه خصوصیات رفتاری هستند؟

سلبریتی های intj معمولاً افرادی مستقل و کمال‌ طلب هستند که از استقلال و قدرت تصمیم‌ گیری شخصی خود لذت می‌ برند. آن ها دارای انگیزه‌ ای قدرتمند برای رسیدن به اهداف و آرمان‌ های خود هستند و از اطرافیان خود انتظارات بالایی دارند. این افراد دارای اخلاقیات محکمی هستند و به نظرات و ایده‌ هایشان اعتماد دارند، در عین حال از انتقادات خوششان نمی‌ آید و ممکن است به انتقادات بی تفاوتی نشان دهند. همچنین، سلبریتی‌ های INTJ عموماً دوست دارند به تنهایی کار کنند و از فعالیت‌ هایی که برای آن ها معنا و ارزش دارد، لذت می‌ برند.

آن ها ممکن است در روابط فردی و اجتماعی خود بسیار حساس و محتاط باشند و به تمام علائم و نشانه‌ های رفتاری طرف مقابلشان توجه کرده و معمولاً ایرادی پیدا کنند. از جمله ویژگی‌ های دیگر آن ها منطقی بودن، اعتماد به نفس بالا و تمایل به انجام کارهای بزرگ به صورت مخفیانه است. به عنوان مثال آن ها ممکن است پروژه‌ های بزرگ خود را به صورت “چراغ خاموش” انجام دهند و تلاش کنند تا عملکرد خود را در پشت پرده حفظ کنند.

به طور کلی سلبریتی های intj دارای خصوصیاتی همچون استقلال، تصمیم‌ گیری منطقی، کمال‌ طلبی و حساسیت در روابط اجتماعی هستند که آن ها را به عنوان شخصیت‌ های ممتاز و تاثیرگذار در صنعت سلبریتی تبدیل کرده است.

ثروتمندترین سلبریتی های intj چه کسانی هستند؟

افراد INTJ اغلب به عنوان رهبران موثر و کارآفرینان موفق شناخته می‌ شوند که به دنبال ایجاد تغییرات بزرگ و نوآورانه در جوامع و صنایع مختلف هستند. بنابراین در فهرست سلبریتی‌ های ثروتمند INTJ افرادی چون ایلان ماسک، مارک زاکربرگ و جان اف کندی به عنوان نمونه‌ های برجسته آمده‌ اند. ایلان ماسک کارآفرین و موسس شرکت‌ هایی مانند Tesla و SpaceX است. با ایده‌ های نوآورانه‌ اش در حوزه فناوری و فضاپیمایی به عنوان یکی از بزرگترین و ثروتمندترین کارآفرینان دنیا شناخته می‌ شود.

مارک زاکربرگ موسس و مدیر عامل فیسبوک یکی از ثروتمندترین افراد جهان است. زاکربرگ با ابتکارات خود در زمینه شبکه‌ های اجتماعی و فناوری اطلاعات موفق به ایجاد یکی از بزرگترین شرکت‌ های فناوری جهان شده است. جان اف کندی رئیس جمهور 35 مین رئیس جمهور آمریکا بوده و در دوره ریاست جمهوری‌ اش تصمیمات بزرگ و تاثیرگذار بسیاری را اتخاذ کرد که به ارتقای جامعه و اقتصاد ایالات متحده کمک کرد.

او همچنین به عنوان یکی از ثروتمندترین سیاستمداران جهان شناخته می‌ شود. در کل این سلبریتی‌ ها با استراتژی‌ های نوآورانه، منطقی و مدیریت برنامه‌ ریزی شده موفق به ایجاد ثروت و تاثیرگذاری چشمگیر در جهان شده‌ اند.

نگاهی به شخصیت های intj در فیلم ها

نگاهی به شخصیت های intj در فیلم ها

سلبریتی های intj در فیلم‌ ها معمولاً به عنوان افرادی با تفکر استراتژیک، هوش تحلیلی بالا و پرهیز از ابراز احساسات بیشتر به تصویر کشیده می‌ شوند. آن‌ ها معمولاً به عنوان رهبران یا مشاوران ارشد نقش می‌ بندند که با استفاده از استراتژی‌ های خود مسیر را به سمت اهداف خود هدایت می‌ کنند. این شخصیت‌ ها معمولاً درگیر با تحلیل دقیق داده‌ ها، برنامه‌ ریزی دقیق و راهبردی و حل مسائل پیچیده هستند.

آن‌ ها معمولاً در مواقع بحرانی سرد و منطقی عمل می‌ کنند و تصمیم‌ گیری‌ هایشان بر اساس منطق و داده‌ های موجود است. این شخصیت‌ ها در دنیای فیلم معمولاً با نقش‌ های متنوعی از جمله دانشمندان، مهندسان، رهبران نظامی یا رهبران کسب‌ و کار به تصویر کشیده می‌ شوند و به عنوان شخصیت‌ های قوی و البته پیچیده شناخته می‌ شوند.

گاندالف (فیلم ارباب حلقه ها)

شخصیت گاندالف که در مجموعه فیلم‌ های “ارباب حلقه‌ ها” به تصویر کشیده شده است به عنوان یک نمونه برجسته از تایپ شخصیتی INTJ مطرح می‌ شود. گاندالف با ویژگی‌ هایی همچون استراتژی‌ گذاری آگاه، دانش عمیق، اراده قوی و تفکر منطقی به عنوان یک رهبر حکیم و قدرتمند توصیف می‌ شود. او همواره به دنبال حفظ تعادل و صلح در میان نبرد بین خوب و بد بوده و با استفاده از دانش و قدرت خود به دنبال پیروزی مبارزه علیه شرارت است. گاندالف با داشتن دیدگاهی گسترده و بلند مدت همواره به دنبال راه‌ حل‌ های نوآورانه و استراتژیک برای مسائل پیچیده است.

او توانایی خوبی در تحلیل و تفکر منطقی دارد و همواره به دنبال دستیابی به هدف‌ هایش با برنامه‌ ریزی دقیق و کنترل شده می‌ باشد. گاندالف همچنین به عنوان یک رهبر قدرتمند، توانایی‌ هایی در مدیریت و هدایت افراد را نیز دارا است و توانایی خوبی در تشویق و الهام بخشیدن به دیگران دارد. به طور کلی گاندالف به عنوان یک شخصیت INTJ در فیلم‌ های “ارباب حلقه‌ ها” با تمامی ویژگی‌ های این تایپ شخصیتی از جمله استراتژی‌ گذاری، تفکر منطقی، دانش عمیق و تمایل به رهبری و هدایت دیگران شناخته می شود.

هانیبال لکتر (فیلم سکوت بره ها)

شخصیت هانیبال لکتر که در فیلم “سکوت بره‌ ها” به تصویر کشیده شده است یکی از نمونه‌ های برجسته‌ ای از تایپ شخصیتی INTJ است. هانیبال لکتر با ویژگی‌ هایی همچون ذکاوت فوق العاده، تفکر منطقی و عمیق، هدف گذاری دقیق و تمایل به برنامه‌ ریزی دقیق به عنوان یک شخصیت بسیار هوشمند و مرموز شناخته می‌ شود. لکتر همواره به دنبال یافتن رازها و پنهانی‌ های عمیق در ذهن انسان‌ ها است. او با دقت و دانش عمیق خود به دنبال تحلیل روانی افراد و تشخیص الگوهای رفتاری آن‌ ها می‌ باشد.

لکتر با توانایی‌ های برتر در تحلیل روانی و تفکر استراتژیک توانسته است به عنوان یک مشاور روانشناسی و مشاور جنایی نقش مهمی در حل پرونده‌ های پیچیده جنایی داشته باشد. با وجود ذهنیت عمیق و هوش برتر، هانیبال لکتر به دنبال تحقق اهداف خود با استفاده از تفکر منطقی و برنامه‌ ریزی دقیق است. او همواره از دانش و تجربیات خود برای رسیدن به اهدافش استفاده می‌ کند و از دیگران به عنوان ابزارهایی برای دستیابی به اهدافش بهره می‌ برد. در کل هانیبال لکتر به عنوان یک شخصیت INTJ در فیلم “سکوت بره‌ ها” با استراتژی‌ گذاری دقیق، تفکر منطقی و تمایل به کشف رازها و پنهانی‌ های دیگران شناخته می‌ شود.

بروس وین (فیلم بتمن)

بروس وین که با شخصیت بتمن شناخته می‌ شود یکی از نمونه‌ های برجسته‌ تایپ شخصیتی INTJ است. او به عنوان یک قهرمان نقاب‌ دار با استفاده از تفکر استراتژیک، دانش عمیق و تمایل به عمل به شیوه‌ مخفیانه به منظور حفظ عدالت و مبارزه با جرم و فساد در شهر گاتهام فعالیت می‌ کند. بروس وین با استفاده از دانش فراوان خود در زمینه‌ علوم و مهندسی، از جمله دانش ریاضیات، فیزیک و فناوری، به طراحی و تولید ابزارها و فناوری‌ های پیشرفته‌ ای که به او در مبارزه با جرم کمک می‌ کند می‌ پردازد.

او همچنین با تفکر استراتژیک و اطلاعاتی که از مجرمان و خلافکاران به دست می‌ آورد به برنامه‌ ریزی دقیق عملیات‌ هایش می پردازد تا بتواند شهر خود را از خطرات مختلفی نجات دهد. بروس وین با نشان دادن ویژگی‌ های INTJ مانند تفکر منطقی، اخلاقیات محکم و تعهد به ایده‌ های خود به عنوان یک شخصیت بسیار هوشمند، منطقی و اخلاقی به جامعه به عنوان یک قهرمان و الگوی اخلاقی و ایده‌ آل شناخته می‌ شود.

سلبریتی های intj خارجی چه افرادی هستند؟

سلبریتی های intj خارجی چه افرادی هستند؟

این تیپ شخصیتی روشنفکر، منطقی و متفکر شناخته می شوند و از آنجا که بسیار به عملکرد خود مطمئن هستند ممکن است برای دیگران افرادی خود خواه به نظر بیایند. افراد معروف intj در بین شخصیت‌ های خیالی نیز زیاد دیده می شوند، شخصیت هایی مثل شرلوک هلمز، هانیبال لکتر، والتر وایت، ویکتور فرانکشتاین و بتمن که در فیلم ها و سریال های مشهور دیده شده اند در این تیپ شخصیتی جای می گیرند. در ادامه قصد داریم تا ببینیم در فهرست افراد مشهور با تیپ شخصیتی inti کدام سلبریتی های خارجی قرار دارند.

استیون هاوکینگ

استیون هاوکینگ دانشمند علوم فیزیک و نجوم، فردی شناخته شده و الهام بخش در دنیاست. او که به بیماری نادری در سیستم عصبی خود مبتلا بود، توانایی حرکت کردن و حتی صحبت کردن را از دست داده بود. با این وجود یکی از برجسته ترین دانشمندان و خالق چندین نظریه در علم فیزیک و نجوم و همچنین برنده جوایز معتبر زیادی در دنیا بود. استیون هاوکینگ که در زمان تشخیص بیماری اش در نوجوانی تنها 2 سال زمان برای زنده ماندن او توسط متخصصین اعلام شده بود، در 14 مارس 2018 در 76 سالگی درگذشت.

آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر بازیگر و بدنساز آمریکایی که عناوین قهرمانی زیادی در مسابقات بدنسازی به دست آورده است، در زمینه بازیگری نیز کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

جی زی

شان کوری که با نام Jay-Z (جی _ زی) معروف شده است، یکی از ثروتمند ترین خوانندگان گنگ رپر دنیا محسوب می شود.

سلبریتی های intj ایرانی چه افرادی هستند؟

سلبریتی های intj ایرانی چه افرادی هستند؟

افراد دارای تیپ شخصیتی intj بسیار سخت کوش هستند و از آنجا که به توانایی ها و عملکرد خود اطمینان دارند افرادی با اعتماد به نفس بالا هستند که ممکن است به غلط خود خواه به نظر بیایند. در بین سلبریتی های ایرانی می توان شخصیت هایی مثل نیکی کریمی، حامد بهداد و علی دایی را از این تیپ شخصیتی دانست.

نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر توانمند ایرانی که در سال های اخیر به کارگردانی روی آورده است، متولد سال 1350 است. نیکی کریمی از جمله سلبریتی های ایرانی است که بسیار به تیپ شخصیتی intj نزدیک می باشد. او فردی درونگرا، با اعتماد به نفس و منطقی است و در زمینه حرفه خود نیز فردی موفق به حساب می آید.

حامد بهداد

حاد بهداد دیگر بازیگر موفق ایرانی و تیپ شخصیتی intj در سال 1352 متولد شده است. او دارای کارنامه ای درخشان در سینمای ایران است و جوایز سینمایی زیادی را از آن خود کرده است.

علی دایی

علی دایی یکی از پولدار ترین فوتبالیست های ایران، متولد بهمن ماه سال 1348 است. علی دایی فردی با اعتماد به نفس و منطقی است و فردی موفق به حساب می آید.

عکس سلبریتی های intj را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس سلبریتی های intj که در این مطلب معرفی شدند تنها کافی است نام آن ها را در گوگل جستجو کنید، زیرا همگی افرادی شناخته شده و معروف هستند. همچنین برای دیدن عکس سایر افراد دارای این تیپ شخصیتی، می توانید عبارت سلبریتی های intj را در گوگل جستجو کنید و در سربرگ صفحه جستجو گزینه Image را انتخاب کنید.

در صورت تمایل برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به سلبریتی های intj ویکی پدیای این افراد را مطالعه کنید تا با نحوه زندگی و معروف شدن این افراد بیشتر آشنا شوید.

پیج اینستاگرام سلبریتی های intj چیست؟

در صورتی که به مباحث شخصیت شناسی و تست های شخصیتی علاقه داشته باشید، شاید بهتر باشد فعالیت افرادی که در تیپ های شخصیتی گوناگون قرار می گیرند را از نزدیک دنبال کنید. یکی از راه های دنبال کردن فعالیت های آن ها، دنبال کردن این افراد در اینستاگرام می باشد. به این منظور آدرس اینستاگرام تعدادی از مشهورترین این افراد گردآوری شده است که در اختیار شما قرار می گیرد.

 • نیکی کریمی: nikkarimi
 • حامد بهداد: behdad_hamed
 • علی دایی: alidaei
 • آرنولد شوارتزنگر: schwarzenegger
سلبریتی های intj چگونه عاشق می شوند؟

سلبریتی های intj چگونه عاشق می شوند؟

سلبریتی های intj در روابط عاشقانه به دنبال ارتباطی عمیق و معنی‌ دار هستند. آن ها از ارزش‌ های اخلاقی و وفاداری بسیار اهمیت می‌ دهند و به دنبال شریکی هستند که از این نظر با آن ها هم‌ فکر باشد. علاوه بر این سلبریتی های intj به شناخت و ارزش‌ گذاری فردیت اهمیت می‌ دهند و از روابطی که بر اساس این ارزش‌ ها ساخته شده‌ اند لذت می‌ برند. همچنین، این افراد به احترام متقابل در رابطه بسیار اهمیت می‌ دهند و می‌ خواهند که شریک زندگی‌ شان از نظر فردیت و ارزش‌ هایشان احترام بگذارد.

اعتماد به نفس نیز یکی از ویژگی‌ های مهم در رابطه با سلبریتی های intj است، زیرا آن ها به دنبال شریکی هستند که می‌ تواند به طور مستقل و با اعتماد به نفس به روابطشان ارزش بدهد. در پایان فضای شخصی نیز یکی از نیازهای مهم این افراد در روابط عاشقانه است. آن ها به فضای شخصی خود ارزش می‌ دهند و نیاز دارند که شریک زندگی‌ شان این نیاز را درک کند و به آن احترام بگذارد. به طور کلی، عاشق شدن سلبریتی های intj بر اساس ارزش‌ های اخلاقی، شناخت فردیت، احترام متقابل، اعتماد به نفس و نیاز به فضای شخصی اتفاق می‌ افتد.

سلبریتی های intj چه حاشیه هایی داشته اند؟

یکی از حاشیه های علی دایی در مصاحبه اش با شبکه خبر در تلویزیون ایران در سال 1392 برکناری اش از تیم ملی ایران را به محمود احمدی نژاد نسبت داد و از دخالت این افراد نا آشنا با فوتبال در این قبیل امور ورزشی اظهار تاسف کرد. سرقت گردنبند علی دایی به ارزش 150 میلیون تومان نیز یکی از خبر هایی بود که در سال های اخیر بر سر زبان ها بود.

همسر سلبریتی های intj

همسر سلبریتی های intj

افرادی که دارای تیپ شخصیتی intj هستند، افرادی درونگرا هستند و تمایل دارند اوقاتی را در تنهایی سپری کنند. شناخت این ویژگی برای کسانی که با این افراد ازدواج کرده اند بسیار مهم است زیرا ممکن است آن ها افرادی سرد و یا گوشه گیر به نظر بیایند. از بین سلبریتی های ایرانی معرفی شده حامد بهداد و نیکی کریمی مجرد هستند و ازدواج علی دایی با مونا فرخ آذری در سال 84 و با برگزاری یک مراسم باشکوه صورت گرفت و حاصل آن دختر آن ها نورا می باشد. همسر او طراح جواهرات است و به گفته علی دایی درآمدش از این حرفه بسیار بیشتر از درآمد اوست.

درآمد سلبریتی های intj چقدر است؟

همانطور که در بررسی این تیپ شخصیتی گفته شد این افراد باهوش، منطقی، سخت کوش و با اعتماد به نفس هستند و تا حدودی فاکتور های تبدیل شدن به انسان هایی موفق را دارا هستند. نمی توان عدد مشخصی برای درآمد این افراد در نظر گرفت، اما می توان گفت افراد دارای تیپ شخصیتی intj به هر کاری که وارد شوند در آن موفق خواهند شد و به عبارتی در آن کار بهترین خواهند شد. به عنوان مثال علی دایی که در این دسته از افراد قرار دارد یکی از موفق ترین و ثروتمند ترین فوتبالیست های ایران محسوب می شود.

سوالات متداول

مقایسه سلبریتی های intj با دیگر تایپ های شخصیتی

تایپ شخصیتی INTJ یکی از ۱۶ تایپ شخصیتی مطرح در رده‌ بندی MBTI است. افراد با این تایپ شخصیتی معمولاً دارای ویژگی‌ هایی همچون تمایل به تفکر استراتژیک و تحلیلی، خلاقیت و کنترل شدید بر نیازها و هدف‌ های خود هستند. آن‌ ها معمولاً به عنوان افرادی که دارای دیدگاهی گسترده و طرحی برای رسیدن به اهدافشان هستند شناخته می‌ شوند. INTJ‌ ها ترجیح می‌ دهند توقعات و اهداف خود را با دقت و تحلیل مشخص کنند و سپس به دنبال راه‌ های برای دستیابی به آن‌ ها بپردازند.

از جمله ویژگی‌ های بارز INTJ‌ ها می‌ توان به مهارت در تحلیل داده‌ ها، برنامه‌ ریزی دقیق، تصمیم‌ گیری منطقی و خلاقیت در ارائه راه‌ حل‌ های نوآورانه اشاره کرد. آن‌ ها عموماً به عنوان رهبرانی با دیدگاه بلند مدت و استراتژیک شناخته می‌ شوند که قادرند مسائل پیچیده را به صورت منطقی و سیستماتیک بررسی کنند و راه‌ حل‌ هایی برای آن‌ ها پیدا کنند.

در مقایسه با سایر تایپ‌ های شخصیتی، INTJ‌ ها معمولاً به دقت بیشتری به جزئیات و تحلیل پیچیده تری از مسائل توجه می‌ کنند. آن‌ ها عموماً به دنبال عملکرد بهینه و کارایی در کارهایشان هستند و تمایل به شکل‌ گیری استراتژی‌ هایی دارند که به دستیابی به اهداف شخصی و حرفه‌ ای‌ شان کمک کنند.

سوالات متداول

 1. ویژگی های تیپ شخصیتی INTJ چیست؟

  یکی از تیپ های شخصیتی تست MBTI (مایرز _ بریگز) با نام تیپ شخصیتی INTJ شناخته ی شود. این 4 حرف برگرفته از 4 ویژگی شاخص این دسته از افراد می باشد که Introverted (درونگرا)، Intuitive (شهودی)، Thinking (منطقی) و Judging (قضاوتی) می باشند.

 2. سلبریتی های intj خارجی چه افرادی هستند؟

  استیون هاوکینگ، آرنولد شوارتزنگر، شان کوری یا Jay-Z هستند.

 3. سلبریتی های intj ایرانی چه افرادی هستند؟

  نیکی کریمی، حامد بهداد، علی دایی هستند.

 4. پیج اینستاگرام سلبریتی های intj چیست؟

  در این مطلب تیپ شخصیتی intj و سلبریتی های خارجی و ایرانی که در این تیپ قرار دارند به همراه آدرس اینستاگرامشان معرفی شدند که در صورت تمایل می توانید آن ها را در اینستاگرام دنبال کنید.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا