حواشی سلبریتی ها

آذرخش فراهانی برادر گلشیفته است؟ بیوگرافی و بررسی رزومه هنری او

آذرخش فراهانی یکی از سلبریتی های مطرح عرصه سینما و موسیقی است که به واسطه نسبت خانوادگی که با گلشیفته و شقایق فراهانی داشته است شهرت او به یکباره چندین برابر شده و افراد بسیاری او را شناخته اند‌. از این رو عده بسیاری از افراد تمایل به شناخت او داشته اند و مایل بوده اند تا او را بیش از گذشته بشناسند. از این رو ما نیز در ادامه تصمیم داریم اطلاعات بیشتری از این سلبریتی را در اختیارتان بگذاریم و شما را بیشتر با آذرخش فراهانی آشنا نماییم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

فهرست مطالب پنهان
آذرخش فراهانی کیست؟

آذرخش فراهانی کیست؟

آذرخش فراهانی به عنوان یکی از مشهورترین فعالان در عرصه موسیقی استعداد بی نظیری از خود در نوازندگی نشان داده است. البته استعداد و توانایی های او تنها در این عرصه نبوده بلکه توانسته در زمینه نقاشی و بازیگری نیز عملکرد مقبولی به نمایش بگذارد. آذرخش متولد تیر ماه در سال ۱۳۶۰ می باشد و زاده شهر تهران است. او در سبک موسیقی راک موفق شده ترانه سرا خوبی شناخته شود و چندین نمایشگاه نیز برگزار نماید. به واسطه اینکه او در خانواده مشهور فراهانی زاده شده است توانسته با سرعت بیشتری روند کسب شهرت را طی نماید و با راحتی بیشتری در مسیر مورد علاقه خود قدم بردارد.

آذرخش به عنوان دومین فرزند بهزاد فراهانی که یکی از پولدارترین سلبریتی های ایران است، شناخته شده است و مادر او نیز فهیمه رحیمی نیا می باشد. خواهر بزرگتر او شقایق فراهانی و خواهر کوچکتر او گلشیفته فراهانی می باشد که در دنیا از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. او و خواهرانش هر سه در عرصه بازیگری شناخته شده اند و مهارت و استعداد خود را بار ها در این زمینه به اثبات رسانده اند. البته پدر آنها نیز در تشویق و یاری رساندن در این عرصه برای آنها کوتاهی نکرده و بی تاثیر نبوده است‌. این سلبریتی تا کنون چندین کنسرت و نمایشگاه در عرصه کاری خود برگزار کرده و در مسیر انتخابی خود موفقیت های بسیاری به دست آورده است.

آذرخش فراهانی با گلشیفته فراهانی چه نسبتی دارد؟

آذرخش فرزند دوم خانواده فراهانی است که برادر گلشیفته و شقایق فراهانی نیز شناخته می شود. با توجه به اطلاعات موجود می دانیم که او برادر کوچکتر شقایق و برادر بزرگتر گلشیفته فراهانی می باشد‌. بین آن ها ارتباط بسیار نزدیکی وجود دارد و افراد بسیاری هستند که رابطه خواهر برادری آن ها را تحسین می کنند. با توجه به حواشی که همیشه در این خانواده موجود بوده مشخص است که آذرخش همیشه حامی بسیار خوبی برای خواهرانش بوده و همیشه از آن ها در هر شرایطی حمایت نموده است.

شغل آذرخش فراهانی چیست؟

شغل آذرخش فراهانی چیست؟

بعد از این که با معنی سلبریتی آشنا شوید؛ متوجه می شوید که به دلیل این که آذرخش مدت زمان طولانی است که در عرصه موسیقی فعالیت می کند و شناخته شده است، به عنوان یک سلبریتی معروف شناخته می شود. او از سال ۱۳۸۰ تصمیم خود را به طور جدی برای فعالیت در این عرصه گرفت و تمام سعی و تلاش خود را نیز در همین زمینه به کار گرفت. او گروه کوچ نشینی را در سال ۸۰ تشکیل داد و در این مدت که در این گروه به فعالیت پرداخته حدود ۲۰ اثر را با کیفیت بسیار خوب منتشر نموده و نقش خود را در این گروه به خوبی ایفا نموده است‌. او به عنوان سر پرست این گروه نوازندگی و خوانندگی و ترانه سرایی این گروه را بر عهده گرفته و از هیچ نوع تلاشی فروگذار نکرده است. البته تا کنون به علت عدم دریافت مجوز او و سایر اعضای گروهش مجبور به برگزاری کنسرت در خارج از ایران بوده اند.

همکاری آذرخش فراهانی و حامد اسماعیلیون

حامد اسماعیلیون یکی از فعالان سیاسی است که در زمینه دندان پزشکی نیز فعالیت دارد. مهم ترین نکته در مورد این فرد این است که او یکی از داستان نویسان ایرانی است و تا کنون نویسندگی برخی از فیلم های ایرانی را برعهده داشته است. آذرخش فراهانی نیز همان طور که می دانید در تعدادی از فیلم ها حضور داشته است. تا کنون رابطه خاصی میان آذرخش فراهانی و حامد اسماعیلیون وجود نداشته و یا اطلاعات کاملی در این مورد به دست ما نرسیده است. بنابراین احتمال می رود که آذرخش در برخی از فیلم هایی که نویسنده آن ها حامد اسماعیلیون بوده است، حضور داشته باشد.

آذرخش فراهانی در فیلم مالاریا بازی کرده است؟

آذرخش فراهانی در فیلم مالاریا بازی کرده است؟

فیلم مالاریا در سال 1394 ساخته شده است. نویسنده و کارگردان آن پرویز شهبازی می باشد و مسعود ردایی نیز تهیه کنندگی آن را برعهده داشته است. ماجرای این فیلم در مورد یک دختر و پسر است که علاقه زیادی به یک دیگر دارند و برای حفظ جان دختر مجبور می شوند که فرار کنند. آن ها در حال رفتن به تهران هستند که در میان راه با پسری آشنا می شوند و این پسر نیز درگیر داستان آن ها می شود. در این فیلم هنرمندانی مانند ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آزاده نامداری و آذرخش فراهانی حضور دارند.

آذرخش فراهانی در فیلم مالاریا در نقش پسری به نام آذرخش بازی می کند که خواننده گروه مالاریا است. زمان این فیلم 100 دقیقه می باشد و جوایز مختلفی را به دست آورده است. آذرخش که یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت، استعداد خود را در این زمینه به خوبی به نمایش گذاشته بود. او با مهارت کافی در این بازی توانست در بین مردم محبوب شود و حتی گفته می شود که دلیل اصلی معروف شدن این فیلم، به دلیل بازی بسیار خوب و پخته آذرخش بوده است.

هم بازی شدن فراهانی با بازیگران حرفه ای سینما در این فیلم، افتخار بسیار بزرگی برای او بود و به تجریبات او افزوده شد. برای دیدن فیلم های آذرخش فراهانی کافی است که به اینترنت مراجعه نمایید و به سایت های معتبر سر بزنید. یکی دیگر از فیلم هایی که آذرخش در آن حضور داشته است، فیلم تفاوت است. این فیلم در سال 1397 تولید شده بود و هنرمندانی مانند سامان محمدی و میلاد اردوبادی در این فیلم حضور داشتند. مدیر این فیلم علی اسداللهی بود و تا کنون افراد زیادی آن را تماشا کرده اند.

آذرخش فراهانی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

در سال ۱۳۹۴ بود که این بازیگر به علت آشنایی نزدیکی که با پرویز شهبازی داشت موفق به نقش آفرینی در فیلم سینمایی مالاریا شد. او موفق شد نقش آفرینی بسیار خوبی را در این فیلم سینمایی به ثمر برساند و استعداد خود را به اثبات همگان در آورد. البته نقش آفرینی او در فیلم های سینمایی و یا سریال ها به همین نقطه ختم نشد و او پس از آن در سریال پدر نیز حضور یافت و در سال های بعد نیز حتی نامزد دریافت بهترین بازی برای تقش مکمل مرد نیز شد اما متاسفانه تا کنون در جشنواره ها جایزه ای به او تعلق پیدا نکرده است.

آدرس پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام آذرخش فراهانی بسیار پر حاشیه و مشهور farahaniazarakhsh می باشد و چون مدت زمان طولانی است که او با این آیدی در این شبکه مجازی فعالیت نموده است تعداد افراد زیادی به دنبال نمودن فعالیت های این شخص در اینستاگرام پرداخته اند و همه سعی خود را نموده اند تا بتوانند از جزئیات زندگی هنری و شخصی او آگاه شوند. به هر حال اینکه او چه اشخاصی را در اینستاگرام دنبال نموده و یا چه نوع پست هایی را به اشتراک با مخاطبان خود می گذارد نشان دهنده خط فکری و سیاسی او می باشد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید هم اکنون عکس های آذرخش فراهانی را در سایت های معتبر اینترنتی و همچنین در پیج رسمی او در اینستاگرام مشاهده نمایید و خود متناسب با میل و سلیقه خود در هر کدام از این منابع به کسب اطلاعات راجب او بپردازید. این چنین می توانید نسبت به این سلبریتی و زندگی او بیشتر از گذشته آگاه شوید و از جزئیات زندگی هنری و شخصی او نیز اطلاعات بیشتری به دست آورید.

درآمد آذرخش فراهانی چقدر است؟

درآمد آذرخش فراهانی چقدر است؟

آذرخش تا کنون موفق به فعالیت در عرصه های بسیار پول ساز و مختلفی شده است. او به واسطه آشنایی با افراد مشهور موفق شده درآمد بسیار زیادی را در این عرصه ها به دست آورد. او در عرصه موسیقی به عنوان نوازنده و خواننده و ترانه سرا فعالیت داشته و با برگزاری کنسرت های متنوع به کسب درآمد پرداخته است. به علاوه او در عرصه بازیگری نیز فعالیت داشته و از همین طریق به درآمد خود افزوده است و به همین دلیل به طور دقیق از رقم درآمد او با خبر نیستیم.

این فرد تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

بین حواشی سلبریتی ها از جمله حواشی که او تا کنون برای خود رقم زده است، می توان به حمایت های بی دریغ او از خواهرانش به خصوص گلشیفته فراهانی اشاره نماییم. او مانند پدرش یکی از حامیان گلشیفته در انتخاب مسیر دلخواه خود بوده است.

نمایشگاه های این هنرمند در کشورهای خارجی

همان طور که در قسمت قبل گفتیم، آذرخش یک هنرمند بسیار موفق است که نمایشگاه های نقاشی مختلفی را در بسیاری از کشورهای خارجی برپا کرده است. او در سال 2023 در پاریس نمایشگاه بسیار باشکوهی را برپا کرد و افراد بسیاری از آن دیدن کردند. آذرخش در همان سال در دوسلدورف نیز نمایشگاه دیگری برگزار کرد و بازدید بسیاری از آن شد. او در شهر لاهه که یکی از شهرهای لندن است نیز یک نمایشگاه زیبا ایجاد کرد و افراد هنرمند دوست بسیاری برای دیدن آثار او حاضر شدند. در سال 2019 او نمایشگاه خود را در تورنتو و شیکاگو و دوسلدورف و البته تهران برپا کرد. برلین و فرانسه و … نیز شاهد نمایشگاه های بسیار هنرمندانه او بوده اند.

ویدیوهای آذرخش فراهانی را در کجا می توان دید؟

ویدیوهای آذرخش فراهانی را در کجا می توان دید؟

آذرخش فراهانی فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد. او ویدئوها و کلیپ های زیادی را تهیه می کند و در این فضا منتشر می کند. راه های مختلفی برای تماشای ویدئوهای او وجود دارد. می توان به مرورگر گوگل مراجعه کرد و نام او را نوشته و پس از کمی جست و جو، کلیپ های او را تماشا کرد. می توانید به کانال یوتیوب او مراجعه نمایید و این ویدئوها را ببینید و یا آدرس اینستاگرام او را وارد کرده و تصاویر و کیلپ هایی که آذرخش تهیه کرده را در این نرم افزار مشاهده کنید.

نا گفته نماند که آهنگ های آذرخش فراهانی همیشه با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است و طرفداران خاص خود را دارد. ویدیوهای آذرخش فراهانی در اینترنت به صورت گسترده ای منتشر شده است و به راحتی می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. اینستاگرام او را فالو کنید تا به راحتی بتوانید ویدئوها و تصاویری که منتشر می کند را تماشا کنید.

همسر آذرخش فراهانی کیست؟

اینکه همسر این سلبریتی کیست و یا او صاحب چند فرزند می باشد اطلاعاتی است که هنوز به طور دقیق به دست نرسیده است‌ و حتی در رابطه با وضضعیت تاهل او نیز اطلاعات چندانی در دست نیست. از این رو توصیه ما این است که با دنبال نمودن او در پیج اینستاگرام آذرخش از اطلاعات جدیدی که از او به دست می رسد آگاه شوید و خود این شخص را به طور روزانه دنبال نمایید تا بیشتر از گذشته نسبت به خانواده او مطلع شوید. به هر حال گمان می کنیم که او همچنان مجرد است و خانواده خود را تشکیل نداده است.

پدر آذرخش فراهانی چه کسی است؟

بهزاد فراهانی یکی از بازیگران معروف تلویزیون و سینما است که با نقش آفرینی خود در سریال ها و فیلم های سینمایی توانسته موفق به کسب شهرت بسیار زیادی شود. او پدر گلشیفته و شقایق فراهانی است و در رساندن فرزندان خود به موفقیت نقش بسیار موثری داشته است. او همواره آنها را تشویق نموده و حق انتخاب برای فعالیت در عرصه مورد علاقه خود را به خود آنان واگذار کرده و از هیچ تلاشی برای آنها فرو نگذاشته است. از این رو او به عنوان یک پدر نمونه در این خانواده شناخته شده است.

این فرد از چه سالی وارد دنیای بازیگری شد؟

این فرد از چه سالی وارد دنیای بازیگری شد؟

با توجه به بیوگرافی آذرخش فراهانی برادر گلشیفته که در سایت های مختلف و معنبر در دست است می دانیم که حواشی زیادی در پی انتشار بیوگرافی آذرخش فراهانی پسر بهزاد فراهانی منتشر شده که مهم ترین آن شغل وی می باشد که بسیاری گمان می کنند او به خاطر آشناییت و نسبت خانوادگی خود با بهزاد فراهانی توانسته به این جایگاه دست پیدا کند. حواشی دو سلبریتی آزاده نامداری و آذرخش فراهانی که برادر شقایق فراهانی نیز است بسیاری از رسانه های خبری را کنجکاو نمود که بیشتر درباره آذرخش اطلاعات کسب کنند. از این رو نقش آفرینی آذرخش فراهانی در فیلم پدر حواشی این فرد را چند برابر نمود و عده بسیاری کنجکاو شدند بدانند که او از چه سالی وارد عرصه بازیگری شده است. به هر حال او مدت طولانی است در این عرصه است اما به تازگی شهرت او به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

بررسی آهنگ های آذرخش فراهانی

آذرخش فراهانی در کنار بازیگری، به صورت حرفه ای در موسیقی فعالیت می کند. او در سبک راک مهارت بسیار بالایی دارد و تا کنون موسیقی یرخی از آهنگ ها را به عهده داشته است و در این زمینه نیز توانسته است توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب کند. کوچ نشین و هرمزیون نام یکی از ترانه های بسیار موفق آذرخش می باشد. شما می توانید برای دانلود آهنگ هرمز آذرخش فراهانی به سایت های معتبر موسیقی مراجعه کنید و آن را گوش کرده و لذت ببرید. مدت زمان این اثر بیش تر از 5 دقیقه است. آذرخش حدود 15 سال است که مدیریت یک گروه موسیقی را برعهده دارد. این گروه کوچ نشین نام دارد و دارای بهترین نوازنده ها می باشد و تا به امروز بیش تر از 20 ترانه را منتشر کرده اند.

محل سکونت این هنرمند کجاست؟

در مورد محل سکونت او هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است اما با مراجعه به اینستاگرام او متوجه شده ایم که او به کشورهای زیادی سفر کرده است و نمایشگاه های مختلفی را برگزار کرده است. برزیل، موناکو، توکیو، ترکیه و پاریس تعدادی از مناطقی است که آذرخش به آن سفر کرده است. البته او در ایران نیز رفت و آمد دارد و گویا محل اصلی سکونت او ایران است و نمایشگاه های مختلفی در رشت و تهران و دیگر شهرها برپا کرده است.

سوالات متداول

 1. آذرخش فراهانی کیست؟

  آذرخش به عنوان یکی از موزیسین های معروف ایرانی شناخته شده و فرزند دوم بهزاد فراهانی، بازیگر معروف ایرانی است.

 2. نسبت آذرخش با گلشیفته فراهانی چست؟

  او برادر بزرگتر گلشیفته فراهانی می باشد و همچنین برادر بزرگتر شقایق فراهانی است‌.

 3. آذرخش فراهانی در کدام عرصه فعالیت می کند؟

  او در عرصه خوانندگی و نوازندگی و بازیگری فعالیت نموده است.

 4. آذرخش فراهانی در کدام فیلم سینمایی نقش افرینی نموده است؟

  او در فیلم سینمایی مالاریا ایفای نقش نموده است.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا