حواشی سلبریتی ها

بیوگرافی امین رضا چلبیانلو ❤️ همسر جدید آناشید حسینی

امین رضا چلبیانلو جراح و دندانپزشک زیبایی است و یکی از دندانپزشکان معروف در بین چهره های سینما و اهالی هنر و ورزش می باشد. هم چنین او کارشناس پزشکی و سلامت صدا و سیما و تهیه کننده سینما هم می باشد که علاوه بر آن به عنوان تهیه کننده سینما و کارشناس برنامه های پزشکی در تلویزیون نیز مشغول به فعالیت است. او به تازگی با یکی از پرحاشیه ترین افراد دنیای مجازی یعنی آناشید حسینی رابطه برقرار کرد که این موضوع حواشی زیادی را برای او ایجاد کرده است.

بیوگرافی امین رضا چلبیانلو

بیوگرافی امین رضا چلبیانلو

در رابطه با این که امین رضا چلبیانلو کیست؟ می توان این گونه بیان کرد که امین رضا چلبیانلو متولد 20 مرداد 1362 در تبریز است و جراح و دندانپزشک زیبایی و تهیه کننده سینما می باشد. او یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی می باشد.

او دارای مدرک تحصیلی مسترشیب و فلوشیب پیشرفته ایمپلنت و عضو انجمن ایمپلنتولوژی آمریکا است و یکی از دندانپزشکان معروف در بین چهره های سینما و اهالی هنر و ورزش به شمار می رود. وی کارشناس پزشکی و سلامت صدا و سیما و تهیه کننده سینما است که علاوه بر آن به عنوان تهیه کننده سینما و کارشناس برنامه های پزشکی در تلویزیون نیز مشغول به فعالیت است.

پیج اینستاگرام امین رضا چلبیانلو چیست؟

در حال حاضر چلبیانلو در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد. بهتر است بدانید که او با فعالیت در اینستاگرام توانسته به این میزان شهرت و معروفیت برسد و مخاطبان و طرفداران زیادی را هم به دست آورده است.

حال اگر تمایل دارید تا پیج امین رضا چلبیانلو را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (Emin Çelebi) را جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. در حال حاضر پیج این دکتر معروف در اینستاگرام بیش از 1.8 میلیون فالوور دارد که هر روز به تعداد آن ها افزوده می‌ شود.

آیا این شخص کلاب هاوس هم دارد؟

مدتی قبل شبکه اجتماعی کلاب هاوس در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که خیلی از افراد مشهور و سلبریتی ها نیز در این شبکه عضو شدند تا به این گونه بتوانند بر پایه گفتگوی صوتی با طرفداران و مخاطبانشان در ارتباط باشند. حال ناگفته نماند که در همان دوران چلبیانلو نیز عضو این شبکه اجتماعی شد. البته در حال حاضر فعالیت آنچنانی در کلاب هاوس ندارد و بیشتر تمرکز خود را بر روی فعالیت در اینستاگرام قرار داده است.

رابطه امین رضا چلبیانلو و آناشید حسینی

آناشید حسینی بلاگر و مدل معروف اهل اینستاگرام است که در حال حاضر در میان کاربران اینستاگرام بسیار شناخته شده و معروف می‌ باشد. حال مدتی قبل او عکسی در کنار چلبیانلو در صفحه شخصی خود منتشر کرد که این عکس حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از کاربران در این باره بیان کردن که آن ها با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند. در نهایت پس از مدتی اخباری منتشر شد که آناشید و چلبیانلو در تاریخ 27 تیر 1401 با یکدیگر ازدواج کردند.

امین رضا چلبیانلو و صدف طاهریان با هم دوست هستند؟

صدف طاهریان یکی از بازیگران سابق اهل ایران است که مدتی قبل اخباری در رابطه با این که او با چلبیانلو در رابطه بوده است در فضای مجازی منتشر شد که این اخبار حاشیه‌ های بسیار زیادی را در بر داشت. البته ناگفته نماند پس از مدتی این دکتر معروف تمام این اخبار را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که صدف طاهریان تنها چند بار برای معاینه دندان‌ هایش به مطب او مراجعه کرده است و هیچ رابطه عاشقانه ای بین آن ها وجود نداشته است.

با این حال خیلی از افراد بر این باورند که صدف طاهریان و چلبیانلو مدت زمانی را به صورت مخفیانه با یکدیگر در رابطه بودند و رابطه عاشقانه ای بین آن ها وجود داشته است.

شغل اصلی این شخص چیست؟

شغل اصلی این شخص چیست؟

دکتر امین چلبیانلو جراح دندانپزشک معروف و ایمپلنتولوژیست است و در حال حاضر به عنوان عضو انجمن ایمپلنتولوژی امریکا و هم چنین چهره‌ ای رسانه‌ ای و کارشناس مسائل پزشکی در ایران شناخته می‌ شود. بهتر است بدانید که وی کتب تخصصی مختلفی را هم در رشته دندانپزشکی تالیف کند. هم چنین ناگفته نماند که دکتر چلبیانلو علاوه بر دندانپزشکی، سال هاست در عرصه تهیه کننده و سرمایه گذار در سینما در حال فعالیت می باشد.

حواشی مربوط به این شخص در مورد چه موضوعاتی است؟

در حال حاضر با توجه به این که چلبیانلو یکی از دکتران معروف و سرشناس به شمار می‌ رود که همسر آناشید حسینی بلاگر معروف هم می‌ باشد. به همین دلیل در کانون توجهات قرار دارد و این موضوع باعث شده تا هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده شود. حال ناگفته نماند که به طور معمول حواشی پیرامون او مربوط به فعالیت‌ هایش و هم چنین روابط شخصی او می‌ باشد. به هر حال این دکتر معروف تا به اکنون به هیچ کدام از حواشی پیرامونش واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

امین رضا چلبیانلو و همسرش

دکتر چلبیانلو و آناشید حسینی در تاریخ 27 تیر 1401، همزمان با عید غدیر بایکدیگر ازدواج کردند. آن ها چندین ماه است که زیر یک سقف رفتند و با هم ازدواج می کنند. در رابطه با ازدواج دکتر چلبیانلو مشخص نیست که آیا ازدواج اولش است و یا خیر! اما آناشید همسر سابق امیرمحسن مرادیان پسر سفیر سابق دانمارک است که بعد از مدت کوتاهی از یکدیگر جدا شدند.

عکس های چلبیانلو را در کجا ببینیم؟

عکس های چلبیانلو را در کجا ببینیم؟

در حال حاضر خیلی از افراد تمایل دارند تا به جستجو و مشاهده تصاویر این دکتر معروف بپردازند و به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید که روش‌ های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر چلبیانلو وجود دارد.

به عنوان مثال اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عباراتی همچون جدید ترین تصاویر امین رضا چلبیانلو را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر متعددی برای شما نمایش خواهد یافت که می‌ توانید به مشاهده این تصویر و یا حتی دانلود آن ها بپردازید. هم چنین اگر به صفحه اینستاگرام چلبیانلو مراجعه کنید هم می‌ توانید تصاویر با کیفیتی از او را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده کنید.

دکمه بازگشت به بالا