حواشی سلبریتی ها

افشاگری امین فردین از بازیگران به همراه بررسی حاشیه ترور امین فردین در آلمان

در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با امین فردین صحبت کنیم و بگوییم که او چه کسی است و بیوگرافی کاملی از او را به شما بدهیم و این موضوع را مطرح کنیم که شغل اصلی او چه می باشد و چگونه به درآمد خوبی دست پیدا کرده است پس اگر علاقمند هستید که این فرد را بیشتر بشناسید با ما همراه شوید و ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

امین فردین کیست؟

امین فردین کیست؟

در ابتدای این مقاله می‌ خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که امین‌ فردین چه کسی می باشد. او یکی از کسانی است که در اینستاگرام فعالیت‌های زیادی را انجام می‌ دهد و تمامی سلبریتی ها و شاخ های اینستاگرام او را می‌ شناسند و در مصاحبه‌ های او شرکت می‌ کنند و با او لایو های زیادی نیز می گذارند. در واقع امین فردین یکی از کسانی است که در رابطه با پرده برداری از رازهای سلبریتی ها و یا می‌ توان گفت پشت پرده اخبار روز در رابطه با افراد مشهور و سلبریتی ها با مردم صحبت می کند و شواهدی را به آنان نشان می دهد و با اثبات مدرک و دلیل این موضوع را با تمامی طرفدارانش به اشتراک می گذارد و از این طریق توانسته است که محبوبیت زیادی را در اینستاگرام به دست بیاورد و یکی از کسانی باشد که تمامی اخبار روز در دستان او باشد.

او زمانی در ایران زندگی می کرده است و خبرنگار صدا و سیما نیز بوده است هم چنین سابقه خبرنگاری در مرکز کرمانشاه و خوزستان را داشته است که پس از خبرنگاری به سمت مستند سازی و تدوین رفته است و سابقه کاری زیادی نیز در این زمینه داشته است. فردین یکی از کسانی است که توانست در سال‌ های ۸۸ تا ۹۰ عنوان بهترین خبرنگار و تدوینگر را دریافت کند و جوایز ارزنده ای را بتواند در این عرصه به دست بیاورد. او فیلم های مستند زیادی را نیز ساخته است و آن ها را تدوین کرده است و این سابقه کاری او باعث شده است که بسیاری از سلبریتی های ایرانی او را بشناسند. از مستند هایی که ساخته است می توانیم به سفر عشق و رهبر انقلاب کور اشاره کنیم که این مستند ها در رابطه با موضوعات بسیار جالب نیز می باشند. او همیشه ارادت خاصی به سید علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران داشته است و همیشه در رابطه با او تدوین های زیاد و هم چنین مستند های زیادی را نیز انجام داده است. هم چنین عضو نهاد بسیج و جزء امضا کنندگان نامه دانشجویان و انقلابی نیز بوده است از دیگر فعالیت های او می توانیم به منتشر کردن کتابی در رابطه با زمینه تدوین و ویرایش تصاویر نیز اشاره کنیم که یکی از موفقیت های او منتشر کردن این کتاب بوده است.

امین فردین و شهاب حسینی

امین فردین و شهاب حسینی

از آنجایی که شغل امین فردین پرده برداشتن از راز و اخبار سلبریتی ها و اسرار آن ها می باشد این بار در رابطه با شهاب حسینی یکی از بازیگران توانمند ایرانی صحبت کرده است و در کلیپ محتوای کاملی از شهاب حسینی را به اشتراک گذاشته است و تمامی رازهایش را برملا کرد همراه ما باشید تا در رابطه با ماجرای امین فردین و شهاب حسینی همه چیز را بدانید. او در این ویدیو گفت که شهاب حسینی در حالی که به آمریکا می رفت و برای یک سفر کاری به آنجا رفته بود در آن حین کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شد که دیده می شد شهاب حسینی در حال زدن واکسن کرونا می باشد او در ادامه این کلیپ گفت که صحبت های او و عمل های او هیچگونه هماهنگی ندارد و همیشه این موضوع در رابطه با شهاب حسینی تضاد داشته است.

هم چنین لقب مرد پروژه بهمن ماه را نیز به شهاب حسینی داده بود و یکی از کلیپ های قدیمی که مال حدود ۲۰ سال پیش بود را به طرفدارانش نشان داد که در آن کلیپ شهاب حسینی در رابطه با شکرگزاری صحبت کرده بود و این موضوع را امین فردین به تمسخر گرفت و گفت که نمی‌ دانم در حالی که در این کشور شکرگزاری می کنی پس چگونه پس از ۲۰ سال به یک کشور دیگر برای واکسن زدن رفته ای. این کلیپ ها باعث شد که جنجال های زیادی در رابطه با شهاب حسینی به پا شود و مردم در رابطه با او صحبت های زیادی را انجام دهند.

ترور امین فردین واقعیت دارد؟

در واقع امین فردین یکی از کسانی است که از معروفیت زیادی در میان سلبریتی ها و افراد مشهور در اینستاگرام دارد و همواره کسانی هستند که او را بخواهند ترور کنند و دیگر دست از این کارش بردارد و از پشت پرده های روابط و زندگی های شخصیشان صحبت نکند و دیگر هیچ کلیپی از او در اینستاگرام باقی نماند. اما تمامی صحبت ها فقط یک حاشیه بود و او تا کنون ترور نشده است و در حال حاضر به فعالیت هایش ادامه می دهد و قصد دارد که سلبریتی های بیشتری را وارد لیستش کند و در مورد آن ها صحبت کند و به گفت‌ و گوهایی با آن ها بپردازد. ترور امین فردین یکی از موضوعاتی بود که همه را شوکه کرد و همه می گفتند که او ترور شده است در صورتی که او در حال استراحت بود و داشت روی کارهای جدیدش تمرکز می‌ کرد که بتواند پشت‌ پرده های بیشتری را به مردم نشان دهد و مردم را از حواشی هایی که بازیگران از طرفدارانشان پنهان می کنند نشان دهد. در واقع او یکی از کلیپ هایش به این موضوع اشاره کرد و در رابطه با ترورش در تمام شبکه های مجازی پخش شده بود صحبت کرد و گفت که این موضوعات واقعیت ندارد و من سالم هستم. ترور امین فردین فقط یک شایعه بود.

افشاگری امین فردین در مورد بازیگران

افشاگری امین فردین در مورد بازیگران

شغل امین فردین اینگونه است که در رابطه با بازیگران و اشخاص معروف صحبت‌ های زیادی را انجام می‌ دهد و در مورد حواشی هایی که پنهان مانده است و کسی از آن ها اطلاعی ندارد کنجکاوی می‌ کند تا با تیمش بتواند به آن سوالات دست پیدا کند و پاسخ تمامی سوالاتی که در گزارش هایش نشان می‌ دهد را بدهد. او در رابطه با حواشی ها و پشت پرده دنیا جهانبخت، شهاب حسینی، پویان مختاری، امیر تتلو، ساسی مانکن، نیلی افشار و دیگر سلبریتی ها پشت پرده های زیادی را آشکار کرده است و تمامی این کلیپ ها را با مدرک به همه نشان داده است که در ادامه می خواهیم چند مورد از افشاگری های او در مورد بازیگران را با شما در میان بگذاریم و بگوییم که او در رابطه با کدام بازیگران پشت پرده های زیادی را انجام داده است پس همراه ما باشید.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران ایرانی است که امیر فردین در رابطه با او افشاگری‌های زیادی انجام داده بود از جمله افشاگری هایی که در رابطه با ریحانا پارسا انجام داده بود این بود که ریحانه می خواست پورن استار شود و این موضوع نیز پس از مدتی به تمام مردم ثابت شد اما یکی از مواردی که امن فردین به آن اشاره کرده بود این می باشد که ریحانه‌ پارسا قصد مهاجرت از ایران را دارد و در آن زمان ریحانه هنوز در ایران سکونت داشت و هیچگونه صحبتی از این موضوع نشده بود اما پس از مدتی این موضوع نیز آشکار شد که ریحانه‌ پارسا می‌خواهد به ترکیه برود و برای همیشه ایران را ترک کند و پس از ماجرایی که برای ریحانه پارسا و مهدی کوشکی افتاد دیگر تمایلی به ادامه دادن زندگیش در ایران نداشته باشد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی یکی از بازیگران ایرانی است که از معروفیت زیادی برخوردار است و یکی از پر درآمد ترین سلبریتی های ایرانی نیز شناخته شده است در واقع او یکی از کسانی است که حواشی های کمتری در موردش گفته می‌شود اما امین فردین در رابطه با او نیز کلیپ هایی را آماده کرده و در اینستاگرام گذاشته است و در رابطه با راز های پنهانی او با مردم صحبت کرده است. در واقع امین فردین در این کلیپ نشان داد که در رابطه با واکسن‌ زدن یواشکی با مردم صحبت کرده است و کلیپش را در اینستا به اشتراک گذاشت و گفت که چطور می شود برای زدن یک واکسن به آمریکا رفت و در آنجا واکسن زد. وی در ادامه گفت که شهاب حسینی یکی از کسانی می باشد که به مجری گری نیز پرداخته است و مصاحبه های زیادی انجام می دهد و گفت که چه کسی بهتر از او می‌ تواند این کار را انجام دهد اما این موضوع را با لحنی تمسخرآمیز به او گفت.

امین فردین و پویان مختاری

امین فردین و پویان مختاری

در واقع پویان مختاری یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد که از محبوبیت زیادی در اینستاگرام برخوردار است و او را تمام مردم ایران می‌ شناسند و می‌ دانند که در سبک پاپ فعالیت می کند و هم چنین یکی از خواننده های محبوب در میان ایرانیان است. در واقع امین فردین تصمیم می گیرد که در یکی از کلیپ هایش که در مورد پشت پرده حواشی ها می باشد در رابطه با پویان مختاری صحبت کند و پشت پرده‌ هایی که پویان مختاری از هوادارانش و مردم مخفی کرده است را برای آن ها آشکار کند. او به همراه تیمش در حال ساختن این کلیپ بود و حدود یک ساعت در رابطه با پویان مختاری صحبت می کرد.

او در این کلیپ با نشان دادن عکس‌ ها و اسنادی به همه فهماند که پویان مختاری با ریحانه پارسا رابطه دارد اما این موضوع را کسی باور نمی‌ کرد و می‌ گفتند که این خبر یک شایعه است و پشت پرده ای در رابطه با پویان مختاری وجود ندارد در صورتی که پس از اینکه ریحانه پارسا به ترکیه مهاجرت کرد تنها کسی که مخارجش را می داد و از او حمایت می‌کرد پویان مختاری بود و ابراز علاقه هایی که پویان مختاری در استوری هایش می‌ کرد مخاطبش ریحانه پارسا بود و کس دیگری نبود.

امین فردین در ادامه این کلیپ را به مردم گفت که پویان مختاری به طور مخفیانه با ریحانه پارسا قرار ملاقات داشته است و به نیلی افشار دروغ گفته است این موضوع باعث شد که نیلی افشار و پویان مختاری دعوا های زیادی بین آن ها رخ دهد و با ناراحتی از هم جدا شوند این پرده‌برداری های فردین باعث می شود که رابطه بسیاری از سلبریتی ها نیز به هم بخورد و دیگر هیچگونه رابطه ای نیز بین آن ها نماند که پس از مدتی نیز این داستان آشکار شد و همه فهمیدند که پویان مختاری به خاطر ریحانه پارسا نیلی افشار را رها کرده است و مخارج ریحانه‌ پارسا را پرداخت می‌ کند و برای او کادو های گرانقیمتی نیز می خرد و در اکثر استوری ها و پست هایش ریحانه پارسا حضور دارد. در ابتدا آن ها فقط قصد همکاری با هم را داشتند اما امین فردین این موضوع را اثبات کرد که رابطه ای میان این دو وجود دارد که اینگونه نیز شد.

امین فردین یوتیوب

یوتیوب در واقع یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که سلبریتی های معروف و مشهور در آن فعالیت های متعددی را انجام می دهند تا بتوانند بازخوردهای یوتیوبشان را بالا ببرند و از این طریق کسب درآمدشان را به حداکثر برسانند اما فردین یکی از کسانی است که در یوتیوب فعالیت‌های بسیار زیادی را انجام می‌ دهد و همیشه محتوای کلیپ هایی که در یوتیوب می‌ گذارد در رابطه با پرده برداری از حواشی ها و رازهای سلبریتی ها می باشد که این موضوع مخاطبین زیادی را جذب خودش می‌ کند و همه منتظر این هستند که کلیپ های جدید او کی منتشر می شود تا ببینند و بدانند دیگر حواشی ها و پشت پرده های سلبریتی ها در رابطه با چه چیزهایی می باشد. او توانسته بازخوردهای یوتیوبش را بسیار بالا ببرد و اول کلیپ هایش را در یوتیوب به اشتراک بگذارد و سپس اینستا را برای اشتراک گذاشتن این کلیپ ها انتخاب کند. امین فردین خامنه ای را بسیار دوست و تدوین هایی در رابطه با او در یوتیوب نیز گذاشته است. امین فردین افشاگری های زیادی انجام می دهد و کلیپ امین فردین و شهاب حسینی نیز در یوتیوب پشت پرده قرار دارد.

امین فردین ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران ایرانی می باشد که حواشی های اخیر او باعث شده است صحبت‌ های زیادی از او شود و در تمامی سایت های خبری در مورد او حرف بزنند در واقع پس از اینکه او از همسر سابقش یعنی مهدی کوشکی که از بازیگران ایرانی است طلاق گرفت تصمیم به مهاجرت داشت و این تصمیمش را نیز عملی کرد و برای همیشه از ایران رفت و پس از رفتنش ترکیه را مقصد مهاجرتش قرار داد و با رفتن به ترکیه جنجال های او بیشتر از قبل شد که امین فردین نیز تصمیم گرفت در رابطه با این بازیگر مشهور کلیپی را به اشتراک بگذارد.

او در این رابطه کلیپی گرفت و گفت که ریحانه پارسا قصد پورن استار شدن را دارد و می‌ خواهد که در آینده یکی از پورن استارهای معروف شود در ابتدا همه به صحبت‌های او بی اهمیت بودند و کسی حرف‌ های او را باور نمی کرد تا اینکه کلیپ های عاشقانه پارسا به این سمت کشیده شد و ویدیوهای س*** با طرفدارانش به اشتراک می گذاشت و حرف های نامناسبی را بازگو می کرد. در ادامه در رابطه با او گفت که این شخص رابطه پنهانی با پویان مختاری دارد و او را ملاقات می کند اما کسی حرف‌های او را باور نکرد پس از مدتی آشکار شد که جدایی نیلی افشار با پویان مختاری به خاطر ریحانه پارسا بوده است و کارهای ریحانه‌ پارسا باعث شده است که رابطه آن ها به هم بخورد و پویان مختاری به سمت ریحانه‌ پارسا کشیده شود. لایو امین فردین با پویان مختاری نیز در پیج اصلی امین فردین وجود دارد.

امین فردین کجاست؟

امین فردین کجاست؟

در ادامه برای شما بازگو می کنیم که امین فردین در حال حاضر کجاست و در کجا سکونت دارد. او یکی از کسانی است که شغلش باعث جلب توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی شده است و توانسته از این طریق به مشهوریت زیادی دست پیدا کند و پس از این که دید نمی تواند در ایران به فعالیتش ادامه دهد تصمیم گرفت که به خارج از کشور برود و پشت پرده برداری از رازهای سلبریتی ها را در خارج از کشور ادامه دهد پس از اینکه از ایران خارج شد آلمان را مقصد مهاجرتش قرار داد و در حال حاضر نیز در آنجا سکونت دارد و به فعالیت می پردازد.

دوست دختر امین فردین کیست؟

امین فردین یکی از کسانی است که از تمامی حواشی های پنهان و خبرهایی که پنهان هستند پرده‌ برداری می‌ کند اما در رابطه با خودش حرفی نمی زند و حواشی زندگی خودش را برملا نمی‌ کند. او یکی از کسانی است که قصد ندارد دوست دخترش را به کسی نشان دهد البته شاید دوست دختر داشته باشد و شاید هم نداشته باشد اما اگر داشته باشد نیز آن را به کسی نشان نمی‌ دهد و خودش را وارد این حواشی ها و درگیری ها نمی کند. او یکی از کسانی است که با دخترها عکس نمی گذارد و فقط فعالیتش را در حوزه پرده برداری از رازهای سلبریتی انجام می‌دهد و در حال حاضر همسر امین فردین مشخص نیست که چه کسی می باشد.

درآمد فردین چگونه است؟

درآمد امین فردین از کجاست؟ فردین یکی از کسانی است که از طریق راه های مختلفی کسب درآمد می‌ کند و ممکن است در حوزه‌های مختلفی فعالیت داشته باشد او اصلی‌ترین درآمدش را از طریق یوتیوب بدست می آورد زیرا کلیپ های او جنجال های بسیار زیادی پیدا می‌ کند و همیشه در اکسپلور قرار دارد و وقتی این کلیپ را در یوتیوب می‌ گذارد بازدید های یوتیوبش بسیار بالا می‌ رود و از این طریق می‌ تواند به درآمدی که مدنظرش است برسد و هیچ گونه کارهای تبلیغاتی را قبول نمی‌ کند و فقط از طریق این کلیپ ها به درآمد خوب رسیده است البته یکی از کسانی است که خانه و ماشینش را به کسی نشان نمی‌ دهد و فقط تصویرش را در کنار یک لپ‌تاپ می توانیم ببینیم که از طریق آن لپ تاپ پرده برداری ها را انجام می دهد.

عکس های امین فردین را چگونه ببینیم؟

عکس های امین فردین را چگونه ببینیم؟

امین فردین یکی از کسانی است که عکس های زیادی با مردم به اشتراک نمی گذارد و اکثر فعالیتش در رابطه با کلیپ می باشد و این عکس ها برای او معنا و مفهوم خاصی ندارد زیرا او در حال پیدا کردن راز های سلبریتی ها می باشد و این موضوعات را نمی تواند در قالب عکس با فالوورانش در میان بگذارد پس بهتر است که از خودش فیلم بگیرد و محتوای اینستاگرامش را کلیپ کند البته ممکن است گاهی عکس هایی نیز با فالوورانش به اشتراک بگذارد اما تعداد این عکس ها بسیار کم هستند شما می توانید برای دیدن عکس ها و کلیپ های او به پیج اینستاگرامش مراجعه کنید و با سرچ کردن امین فردین در جستجو اینستاگرام تمامی کلیپ ها و محتویات پیج او را نیز مشاهده کنید.

اینستاگرام امین فردین

امین فردین یکی از کسانی است که فعالیتش در یوتیوب و اینستاگرام زبانزد همه است و از این طریق توانسته به معروفیت زیادی نیز دست پیدا کند. در واقع کلیپ هایش او در اینستاگرام به اوج معروفیت رسانده است و از طریق این پرده برداری ها توانسته با سلبریتی های زیادی در اینستاگرام دوست شود. او در اینستاگرام لایو های متعددی مانند با کسانی مانند دنیا جهانبخت، پویان مختاری، امیر تتلو، نیلی افشار و دیگر سلبریتی های معروف می گذارد و سوال هایی را از آنان در این لایوها انجام می دهد و همانند یک مصاحبه با آنان پرسش و پاسخ هایی را آغاز می‌ کند. در واقع امین فردین یکی از کسانی است که توانسته در اینستاگرام فالووران خوبی را نیز به دست بیاورد و تعداد لایک هایی که در اینستاگرام دارد زبانزد همه باشد. اگر می خواهید اینستاگرام او را پیدا کنید باید نام او را در قسمت جستجو اینستاگرام به زبان انگلیسی بنویسید سپس پیج های او بالا می آید ولی باید پیجی را انتخاب کنید که پابلیک باشد و جزو فالوورهای فن پیج های او نشوید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. امین فردین کیست؟

  او کسی است که کارش پرده برداری از روزهای سلبریتی ها می باشد.

 2. امین فردین با چه کسانی لایو گذاشته است؟

  او با ریحانه پارسا، نیلی افشار، دنیا جهانبخت و پویان مختاری لایو گذاشته است.

 3. امین فردین دوست دختر دارد؟

  او هیچ گونه صحبتی در مورد این موضوع نکرده است.

 4. امین در کجا سکونت دارد؟

  گویا اکنون در آلمان است.

تصویر alcol sanati

alcol sanati

مدرس و محقق سایت های شرط بندی ایرانی و بازی های کازینویی آنلاین از سال 1395 هستم. همچنین اولین سایت معرفی سایت های شرط بندی را اینجانب راه اندازی کرده ام.
دکمه بازگشت به بالا